• 0

01 Şubat 2019, 14:36 - Anasayfa // EKONOMİ Haberi yazdır

Tokat'ın enerji kaynakları masaya yatırılacak

Tokat'ın enerji kaynakları masaya yatırılacak

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Dr Ali Çelik, EPDK uzmanlarının da katılımıyla Tokat'ta enerji kaynaklarının görüşüleceği bir toplantı için çalışmalara başlandığını söyledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Gurup Başkanı Salih Özdemir, beraberinde Yeniçağ Gazetesi Tokat Temsilcisi Musa Özdemir ile birlikte Tokat Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti. Yapılan ziyaretle ilgili bir değerlendirmede bulunan Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Dr Ali Çelik; "Akaryakıt istasyonları, elektrik dağıtım işletmeleri, doğalgaz dağıtım işletmeleri gibi enerji sektöründe bulunan temsilcilerin de katılımıyla Ankara'dan EPDK uzmanlarını Tokat'ta bir araya getireceğiz. Bununla alakalı ön görüşmemizi EPDK Gurup Başkanı Salih Özdemir ile gerçekleştirdik. En yakın zamanda hayata geçireceğimiz bu etkinliğin altyapısında Salih Bey'in çok önemli katkıları bulunuyor. Kendisine verdiği ve vereceği katkılardan dolayı teşekkür ediyorum" diye konuştu.
 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer EKONOMİ Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]