• 0

05 Şubat 2019, 18:41 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Başkan Eroğlu, üniversite öğrencilerinin taleplerini dinledi

Başkan Eroğlu, üniversite öğrencilerinin taleplerini dinledi

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesinde öğrenciler ile bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Başkan Eroğlu,''Gerçek şu ki, bu şehir aynı zamanda üniversite şehri olarak bilinmelidir. 30 bin öğrencimiz, bu şehirde hayatını sürdürüyor'' dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Gaziosmanpaşa Üniversitesinde öğrenciler ile bir araya geldi. Başkan Eroğlu öğrencilerin taleplerini ve sorunlarını dinledi. Gençlerin, iletişim ortamında farklı taleplerinin olduğunu, bir belediye başkanı olarak gençleri anlamanın da görevlerinin arasında olduğunu ifade eden Başkan Eroğlu, görev yaptığı yaklaşık 5 yıllık süre içerisinde her ortamda gençleri dinleyip, onlarla birlikte ortak karar alma mekanizmalarını açık tuttuğunu belirtti.
 
 
Gençlerin her türlü faaliyetlerinde vakit ayırarak yer almaya çalıştığını belirten Eroğlu, ''Özellikle liseden üniversiteye her kesimden öğrencilerle istişarelerde bulunarak, onların fikirlerini, şehre dair düşüncelerini dinledik. Bunun bilinci ile şehrimizi yönetiyoruz. Geleceğe dair planlarımızda gençler daima bu işlerin merkezinde yer almaktadır. Ülkemiz genç nüfusu ile çevresindeki ülkelere göre çok şanslı. Öncelikle gençlerimizi iyi yetiştirme ve donanımlı hale getirmenin gayretindeyiz. Ak Parti gençlere 18 yaşında seçilme hakkını getirerek, gençlere ne kadar güvendiğini göstermiştir. Partimiz yönetimin her kademesinde gençlere verdiği değeri onlara yetki vererek gösteriyor. Bizler 21 yaşında İstanbul’u fetheden Fatih Sultan Mehmet’in torunlarıyız. Onun döktürdüğü toplar bugün mühendislik zekası ile hala hayranlıkla sorgulanıyor. Tokat’ta her zaman Belediye olarak gençlerin yanında olduk. Onlarla yol yürüdük. Gelecek dönemde Belediye Meclisinde gençlerle birlikte bu şehrin geleceğine yön vereceğiz'' dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]