• 0

07 Şubat 2019, 12:32 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Sadullah Karataş, 'Mücadelemi Ak Parti'de sürdüreceğim'

Sadullah Karataş, 'Mücadelemi Ak Parti'de sürdüreceğim'

AK Parti Niksar Kurucu İlçe Başkanı olan ve 31 Mart Yeril Seçimlerinde AK Parti Niksar Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Sadullah Karataş, 'AK Parti'nin kurucu ilçe başkanıyım. Bu onur benim için yeter. Siyasi mücadelemi, Niksar için mücadelemi AK Parti'de sürdüreceğim' dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Niksar’da AK Parti’nin Belediye Başkan adaylığı için tekrar Özdilek Özcan’ı göstermesi üzerine Niksar’ın sevilen simalardan olan Sadullah Karataş’a diğer partilerden adaylık teklifleri yapmaya başlamıştı. Sadullah Karataş’ı Belediye Başkan olarak görmek isteyen birçok Niksarlı da bağımsız aday olarak çıkması için baskıda bulunmuşlardı.
 
Gelişmeleri değerlendiren Sadullah Karataş, “Siyasi mücadelemi, Niksar için mücadelemi AK Parti içerisinde sürdüreceğim. Ben AK Parti’nin kurucu ilçe başkanıyım. 17 yıldır içerisinde bulunduğu AK Parti, benim için çok önemlidir. Niksar’ın daha iyi noktaya gelmesi, Niksarlıların daha güzel hizmet alması için partimdeki mücadelem sürecektir.
 
 
ADAY ADAYLARI VE İLÇE BAŞKANLARI TOPLANDI
 
Ak Parti Niksar İlçe Başkanı Kemal Yılmaz başkanlığında geçmiş dönemde partide İlçe Başkanlığı görevinde bulunan Abdullah Yıldız, Hacı Murat Keleş ve Mustafa Eraslan ile birlikte 31 Mart yerel seçimlerinde aday adayı olan İlker Öden, Yılmaz Ateş, Alim Taşmektepligil, İdris Şahin ve Sadullah Karataş’ın (Kurucu İlçe Başkanı) katılımıyla istişare toplantısı gerçekleştirildi.
 
Birlik ve beraberliğin vurgulandığı toplantıda yerel seçimlerde yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alışverişi yapıldı.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]