• 0

08 Şubat 2019, 11:22 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

MHP Tokat'ta başarı hikayesi yazmak istiyor

MHP Tokat'ta başarı hikayesi yazmak istiyor

Cumhur İttifakının Doğuda bazı illeri ittifak kapsamına alması üzerine Tokat'ta çıkan kulislere MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut ve MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı Mustafa İpek son noktaya koydu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Yücel bulut yaptığı açıklamada, “Tokat ili, ilçeleri ve beldelerinde hiç bir adayımızın çekilmesi ve ittifak yapılması söz konusu değildir. Tüm seçim bölgelerimizde ilan edilen adaylarımızla seçime girilecektir. Algı yaratmaya yönelik maksatlı dedikodulara itibar edilmemelidir” dedi.
 
Benzer bir açıklamada Mustafa İpek’ten geldi. MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı Mustafa İpek sosyal medya aracılığıyla yaptığı açıklamada, “Tokat ili, ilçeleri ve beldelerinde hiçbir adayımızın çekilmesi ve ittifak yapılması söz konusu değildir” dedi.
 

Seçimlere kendi adayları ile gireceğini belirten Mustafa İpek, “Tüm seçim bölgelerimizde ilan edilen adaylarımızla seçime girilecektir. Algı yaratmaya yönelik maksatlı dedikodulara itibar edilmemelidir” şeklinde konuştu.
 
5 İL MASAYA YATIRILIYOR
 
AK Parti ve MHP, yerel seçimler kapsamında Doğu'daki 5 ilin mevcut durumunu yeniden masaya yatıracak. Kars, Iğdır, Muş, Bitlis ve Siirt'in yerel seçimlerde HDP' ye geçmemesi için iki partinin kurmayları önümüzdeki günlerde bir araya gelerek özel bir formül geliştirecek.
 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]