• 0

08 Şubat 2019, 17:06 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Kadife kaplama otomobil ilgi çekti

Kadife kaplama otomobil ilgi çekti

Tokat'ta sanayide çalışan Can Şahinoğlu hem dikkat çekmek hem de modifiye tutkusu nedeniyle aracını kadife ile kaplayarak kentte ilgi odağı oldu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Kent merkezinde sanayi sitesinde oto kaplama dükkanında çalışan Can Şahinoğlu, iş arkadaşı Sinan Özdilek ile birlikte lüks otomobilini kadife ile kapladı. Modifiyeli araçları sevdiğini, bu yüzden kendi aracını kadife ile kapladığını söyleyen Can Şahinoğlu, ''İnsanlar folyo kaplamaya önyargılı yaklaşıyor. Biz hem işyerimizin tanıtımı hem de bize güvensinler diye kendi aracımıza böyle bir şey yaptık. Aracımız tamamen kadife kaplama. Bunun herhangi bir zararı yok. İnsanlar bunu yanlış biliyor. Yıkatmasında veya ruhsata işletmesinde herhangi bir sıkıntı yaşanmıyor. Araçta modifiyeyi seviyorum. Biz de bu modifiyeyi ilk olarak kendi aracımızda denedik. Çok güzel oldu. Beğenenler oldu. Kötü yorum yapanlar da oldu ama herkesin kendi düşüncesidir'' dedi.
 
 
Bir akım başlatmak istediklerini ifade eden Sinan Özdilek ise, ''Biz bunu diğer yabancı ülkelerde gördük. Bizim ülkemizde birçok lüks araç sahibi dokundurmaya kıyamıyor. Baktık ki diğer ülkelerde bunları yapanlar var. Biz de yapalım, bir akım başlatalım dedik. Türkiye’de bundan önce bildiğim kadarıyla 3-4 tane yapıldı. Bir yenisini de biz Tokat’ta yapalım dedik. Avrupa'da bunu yapan insanlar sadece modifiye amaçlı değil de bir bakıma arabayı da koruma amaçlı yapıyor. Arabayı hem sert cisimlerden hem de çizilmeye karşı koruyorsunuz'' diye konuştu.
 
 
DHA-Genel - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]