• 0

10 Şubat 2019, 11:25 - Anasayfa // Sulusaray Haberi yazdır

Halil Demirkol'dan önemli açıklamalar

Halil Demirkol'dan önemli açıklamalar

Sulusaray'da başarılı bir belediye başkanlığı dönemi geçiren ve tekrar aday gösterilmeyen Halil Demirkol yazılı bir açıklama yaparak, AK Parti'nin yanında olduğunu söyledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

CUMHURBAŞKINIMIZ VE GENEL BAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN EMRİNDE,
AK PARTİMİN YANINDAYIM

Sulusaraylılara seslenen Halil Demirkol, “Sizleri sevgi ve saygı ile selamlıyorum. Biliyorsunuz partimizin aday adaylığı süreci sona erdi ve partimizden başka bir arkadaşımız aday gösterildi. Bu karar partimize ve Sulusaray’ımıza hayırlı olsun. Vatandaşlarımız arayarak, yanımıza gelerek veya mesaj atarak üzüntülerini dile getirmişler ve bağımsız ya da başka partiden aday olmam için çok yoğun talep ve baskı kurmuşlardır. Halkımıza şahsıma göstermiş oldukları bu ilgi, alaka ve talepleri için şükranlarımı sunuyorum” dedi. Demirkol açıklamasını şöyle sürdürdü:
 
ALLAH’IN HUZURUNDA HESAPLAŞACAĞIM
 
“Fakat şunun bilinmesini istiyorum. Belediye Başkanlığımızı yürüttüğümüz yaklaşık 4.5 yıllık süreçte ve Aday adaylığı sürecinde Allahtan dahi korkmadan ilçesine verdiği zararları dahi umursamadan ilçemizin çıkarları için değil sadece kendi çıkarları ve menfaatleri için koltuk sevdasında olanlar ve bizim aday olmamızı istemeyen menfaat odakları lobi yaparak, kulis yaparak halkın içine nifak sokarak iftira atanlar yüzünden partime küsmem sözkonusu değildir. Ben onlarla Allah’ın huzurunda hesaplaşacağım.
 
 
ADAY DEĞİLİM
 
Onlara kızarak bağımsız ya da başka partiden aday olmam söz konusu değildir. Şunun bilinmesini istiyorum Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın EMRİNDE, Ak Partimin YANINDAYIM. Ben bu ihaneti Ak Partime ve Cumhurbaşkanıma yapmam. Çocukluğumuzun geçtiği kutsal topraklara hizmet ateşi ile yanarken 5 yıl önce bu kutsal hizmetkârlığı nasip eden Allah'a, Ak Partime ve vesile olan ilçemin güzel yürekli halkımıza şükranlarımı sunuyorum.”
 
Ayrım yapmadanherkese hizmet ettiğini anlatan Halil Demirkol, “Yaklaşık 5 yıllık görev sürecimizde yaşlı ile yaşlı, Genç ile Genç, Çocukla çocuk olduk. Halkımızın iyi gününde beraber güldük, kötü gününde beraber ağladık. Biz buraya gönül kırmaya değil gönül almaya, arkamızda hoş bir seda bırakmaya geldik ve o duygularla çalıştık. bizi sevmeyenleri, kin tutanları, yüzümüze gülüp arkamızdan kötü konuşanları ve karalayanları dahi yaradandan ötürü sevdik” ifadelerini kullandı.
 
NASİPTEN ÖTESİ OLMAZ
 
Makamların geçici dostlukların kalıcı olduğunu sözlerine ekleyen Halil Demirkol, “Nasipten ötesi olmaz.Bizde Allah'tan hayırlısını istedik. Hak kımızda olana da razıyız. Güzel işler yaptık. Çok çalıştık. Gecemizi gündüzümüze kattık, büyük projelere imza attık. Köylerimizi dahi her daim ilçemizin bir parçası gördük çöplerini toplayan tek ilçe olduk. gücümüz dahilinde hiçbir hizmeti köylerimizden de esirgemedik.Tüyü bitmemiş yetimin hakkını yemedik, yedirmedik. İsmimiz şaibelerle anılmadı. Alnımız ak, başımız dik olarak 5 yılımızı geride bıraktık. Belediyemizin hukukunu kimseye çiynetmedik. Bizlere verdiğiniz oyları ziyan etmedik. Görevimizin son gününe kadar AK belediyemizde Ak hizmetlere devam edeceğiz” dedi. Halil Demirkol açıklamalarını şu sözlerle tamamladı:
 
HAKLARINI HELAL ETSİNLER
 
“Tüm halkımızdan onurla hizmet ettiğimiz ve hizmetkârı olmakla gurur duyduğumuz geçtiğimiz 5 yıl içerisindeki hata ve kusurlarımızdan dolayı ve gönlünü kırdıklarımız varsa hepinizden haklarınızı helal etmenizi rica ediyorum.
 
Görev süremizin bitecek olan 1 Nisan 2019 tarihinden sonra da geçmişteki 20 yılda olduğu gibi birileri gibi seçimden seçime değil her daim içinizden biri ve evladınız olarak iyi ve kötü günlerinizde her zaman beraber olacağız sevinç ve acılarımızı beraber paylaşacağız. Geri görev yerimize başladığımız tarihten itibaren yine geçmişteki 20 yılda olduğu gibi ilçemize hizmet etmeye ve neler kazandırırız derdinde olacağız. Yeni görev yerimiz ve evimiz her daim halkımızın tümünün oy veren vermeyeni ile seveni, sevmeyeni ile herkesin açık kapısı olacak sevinçleriniz sevinçlerimiz, kederleriniz kederlerimiz ve sizin ve ilçemizin sorunları sorunlarımız olacak beraberce çözmek için gece gündüz çalışacağız. Netice olarak NOKTA DEĞİL VİRGÜL KOYUYORUZ.
 
Son olarak Her daim İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın desturu ile çalıştık ilçemize dev eserler kazandırdık, gönül belediyeciliği yaptık. Sulusaray Halkımıza 5 Yıllık Hizmetkâr olma şansı verdiği için Şükranlarımı sunuyor, Tekrardan haklarınızı helal etmenizi istiyor. Hepinizi Allah'a emanet ediyorum.”
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Sulusaray Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]