• 0

10 Şubat 2019, 11:47 - Anasayfa // Turhal Haberi yazdır

Kaymakam Üçer'den muhtarlara seçim uyarısı

Kaymakam Üçer'den muhtarlara seçim uyarısı

Turhal Kaymakamı Dr. Ahmet Süheyl Üçer, köy ve mahalle muhtarları ile aylık olağan değerlendirme toplantısında bir araya geldi. Toplantıda yerel seçimler ön plana çıktı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Halk Eğitim Merkezi konferans salonunda yapılan toplantıda 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri ve bu seçimlerde alınacak olan güvenlik tedbirleri konu edildi.
 
31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri ile ilgili sunum yapılarak muhtarların bilgilendirildiği toplantıda seçim güvenliği, seçim yasakları ve muhtarlıkların bu konulardaki görevleri hatırlatıldı ve seçim dönemimin huzurlu ve yasal bir süreçte tamamlanması için gereken uyarılar yapıldı.
 
Düzenlenen toplantıya Turhal Kaymakamı Dr. Ahmet Süheyl Üçer’in yanı sıra resmi kurum müdürleri ile köy ve mahalle muhtarları katıldılar.
 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Turhal Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]