• 0

10 Şubat 2019, 20:03 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Murat Tunçel Başçiftlik'in çehresini değiştirdi

Murat Tunçel Başçiftlik'in çehresini değiştirdi

Tokat'ın Başçiftlik İlçesinin Belediye Başkanı Murat Tunçel, bir dönemde şehrin çehresini değiştirdi. Murat Tunçel, '5 yılda yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır' diye başladığı sözlerini, Necip Fazıl Kısakürek'in 'Devler gibi eserler bırakmak için, karıncalar gibi çalışmak lazım' diyerek sürdürüyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

AK Parti tarafından tekrar aday gösterilen Murat Tunçel, Başçiftliklilere seslenerek, “Çok çalıştık, yatmadık. Gecemizi gündüzümüze kattık. 5 yılda her alanda azimle, kararlılıkla, aşkla ortaya koyduğumuz hizmetler tüm Türkiye'de ses getirdi. Derdimiz daha güzel, daha yaşanabilir, geleceğine umut bağlanan bir Başçiftlik içindir. Yeni döneme de halkımızla iç içe, gönül gönüle vererek hazırlanıyoruz. Başçiftlikli'nin gönlü güzel insanları 'Durmak yok yola devam' diyerek bu süreçte de büyük bir birlik ve beraberlik örneği sergiliyor” dedi.
 
BAŞÇİFTLİK’İN HİZMETKARI OLDUK
 
Dezavantajlı bir bölge olana Başçiftlik’i yaptığı çalışmalarla, özellikle de Kayak merkezi ile Tokatlıların uğrak mekanı haline getiren Murat Tunçel,”Söz verdik, birlikte başardık, Başçiftlik’e biz hizmet sevdamız ile kucakladık. Bizim sevdamız, şarta ya da makama bağlı değildir. Halka hizmet Hakk’a hizmettir. Bu güzel insanlara hizmetkâr olmayı nasip ettiği için Rabbime hamdediyorum” diye konuştu.
 
 
50 YILDIR ÇÖZÜLEMEYEN SORUNLARI ÇÖZDÜK
 
Kanser yapan asbest boruları değiştirme sürecini de anlatan Murat Tunçel, “Her şeyin başı sağlık dedik ve halkımızın sağlığını en çok etkileyen ve 50 yıldır çözülemeyen su sorununa el attık. Yüzde 50’si Belediyemiz yüzde 50’isi İller Bankası SUKAP desteği ile kanser yapan asbest borulardan kurtulup 22 km yeni içme suyu hattı yaptık. Başçiftliklilere tertemiz su damarları bıraktık. Su sorunu yaşamayalım diye daha fazla depo inşaa ettik. Halkını sevmeyen halkına hizmet etmez” ifadelerini kullandı.
 
GELECEĞİMİZ GENÇLERİMİZİNDİR
 
Başçiftlik’te gençlerle bir araya gelen Murat Tunçel, ”İlçemizin ve Ülkemizin geleceği olan gençlerimiz ile beraber olduk. AK Parti Misyonunda Gençliğimize verdiği önemin idraki içerisinde 31 Mart yerel seçimlerinde hep beraber el ele vererek ilçemizin geleceği Gençlerimizin geleceği için çalışacağımıza söz verdik. Katılım sağlayan tüm Gençlerimize katılamayan gönlü bizlerle olan tüm gençlerimize teşekkür ederiz” şeklinde konuştu. Tunçel açıklamasını şöyle sürdürdü:
 
EMANETE İHANET ETMEDİK
 
“5 yıl önce Başçiftlik ilçemizi bize emanet ettiniz, biz emanetinizi 5 yılda tüm Türkiye, tüm Tokat ve tüm Başçiftlikliler biliyor ki emanetinize asla ihanet etmedik. 2014 yılında aday olduğumuzda yapacaklarımızı söylediğimizde bazı kesimler böylesine büyük hizmetleri yapacağımıza inanmıyordu. Onlar dahi yaptıklarımızı inkâr edemiyorlar. Bu şehir de yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır. Başçiftlik'te vadettiğimiz her şeyi yaptık. Söz verdik, hepsini yerine getirdik.
 
 
2024’E KADAR TÜM SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ
 
Milletimize, 2024'e kadar Başçiftlik’in tüm sorunları çözeceğimize dair söz veriyoruz.   Allah nasip ederse önümüzdeki dönem daha büyük hizmetlerle devam edeceğiz. Sizlerin desteği ve duaları olduktan sonra Başçiftlik için yapacağımız hizmetlerden hiç endişeniz, hiç şüpheniz olmasın. Gün birlik günü, gün beraberlik günüdür. Gün Başçiftlik’e sahip çıkma günüdür.”
 
5. BAŞÇİFTLİK KAR ŞENLİKLERİ
 
Kış aylarının kabusu, aynı zamanda bereketin timsali karı Başçiftlik için avantaja çeviren Munat Tunçel, “Kar şenlikleri bölgemizi cazibe merkezi haline getirmiştir. Bu konuda emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkürü bir borç bilirim. Önümüzdeki dönemde Başçiftlik’i daha ileriye taşıyacağız” diyerek açıklamalarını tamamladı.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]