• 0

10 Şubat 2019, 20:06 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

İşçi gibi çalışan başkan: Bolhan Durmuş

İşçi gibi çalışan başkan: Bolhan Durmuş

Tokat Reşadiye'nin Bozçalı Kasabası'nın sevilen belediye Başkanı Bolhan Durmuş, MHP'den tekrar belediye başkanı adayı oldu. Durmuş, daha çok çalışacağını söyleyerek yeni dönemin işaretleri verdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Çevre düzenlemesi, kanal, kanal, yol, su çalışmaları sırasında işçilerle birlikte çalışan, ceketini çıkararak işin içerisine giren Bolhan Durmuş, “Vatan sevgisi, hizmet aşkıyla çalışıyorum. Halkımıza hizmeti Hakk’a hizmet olarak görüyorum. Bundan sonra da görmeye devam edeceğim” ifadelerini kullandı.
 
 
Bozçalı’nın su problemini çözen Bolhan Durmuş, “Yaptığımız tüm hizmetleri birlik ve beraberlik içerisinde yaptık. Suyun olmadığı yerde, kaliteli, temiz suyun bulunmadığı yerde belediyecilikten söz edemezsiniz. Su problemini çözmek benim birinci önceliğim oldu” diye konuştu.
 
Bozçalı’da ikamet etmeyenin, beldenin sorunlarını çözemeyeceğini, ithal adayların başarılı olamayacağını sözlerine keleyen Bolhan Durmuş, “Kendim ; Bozçalı'da ikamet eden, sıkıntıları birebir yaşayan, çilesini çeken, vermiş olduğum sözleri yerine getirmiş, 30 yılı aşkın süre içinde Bozçalı için kafa yormuş bir siyasetçiyim. 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Bozçalı kasabası için MHP'den Aday oldum. Partim tekrar aday gösterdi. Halkımızın desteği ile aynı azimle Bozçalı diyerek yolumuza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
 
Yolun medeniyet demek olduğunun altını çizen Bolhan Durmuş, yayla yolları da dahil olmak üzere yol çalışmalarına da ağırlık verdiğini belirterek, “Ben Bozçalı’yı, Bozçalıları seviyor, sayıyorum. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır” dedi.
 
 
Bozçalı’yı geleceğe hazırlayacaklarını, gençlere yönelik çalışmalar yürüteceklerini belirten Bozçalı Belediye Başkanı Bolhan Durmuş, “Amacımız emekli olarak hemşerilerimizi beldemize geri çekmektir. Beldemiz ne kadar büyükse, göçü önlersek başarıyı yakalamış oluruz. Üreten bir belediyecilik anlayışı ile yolumuza devam edeceğiz. Bozçalıların şahsıma verdiği desteğin devam edeceğini umuyorum. Hep birlikte başarmaya, üretmeye ve beldemizi güzelleştirmeye devam edeceğiz” diyerek açıklamasını tamamladı.
 
 
 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]