• 0

11 Şubat 2019, 00:12 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Vali Balcı 'Amaç devlet olarak kimsesizlerin kimsesi olmak'

Vali Balcı 'Amaç devlet olarak kimsesizlerin kimsesi olmak'

Sosyal Destek Tokat haftalık değerlendirme toplantısı Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında yapıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Valiliğimiz koordinesinde Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından yürütülen "Sosyal Destek Tokat" kapsamında ilimiz merkez, ilçeleri, belde ve köylerinde yapılan çalışmalarla ilgili Vali Dr. Ozan Balcı’ya detaylı bilgilerin verildiği toplantıda Sosyal Destek Tokat kapsamında bu güne kadar 4522 hane ziyareti ile 17502 kişiye ulaşıldığı vurgulandı. 
 
Sosyal Destek Tokat ile çok hayırlı bir iş yapıldığının altını çizen Vali Dr. Ozan Balcı, “Çalışmalarınızı beğeniyorum. Çok mutlu olduğumu da ifade etmek istiyorum. Gayet de güzel gidiyorsunuz.” diye konuştu.
 

Vali Dr. Ozan Balcı, ilimiz genelindeki yetimlerin, öksüzlerin, engellilerin, fakirin, fukaranın, garibin, gurebanın, yaşlıların, kimsesiz dul kadınların kimsesi olmak için yapılan çalışmaların çok anlamlı ve önemli olduğunu belirtti.
 
Sosyal Destek Tokat’ın gönüle dokunmak, ruha dokunmak olduğunu ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, “Amacımız insanların gönlüne dokunmak. Samimi, yürekten, masum ve saf olarak yüreklere dokunacağız. Bu çalışma ile yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımızın ayağına gitmiş oluyoruz. Devlet olarak onları önemsediğimizi hissettiriyoruz. Hayatlarını, yaşamlarını paylaşmış oluyoruz.” şeklinde konuştu.
 
Toplantıda yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler alan Vali Dr. Ozan Balcı, problemlerin çözümü konusunda da emeği geçen herkese teşekkür etti.
 
Toplantıya Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir ve proje koordinasyon ekibi katıldı.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]