• 0

11 Şubat 2019, 12:16 - Anasayfa // SPOR Haberi yazdır

Santranç'ta Türkiye üçüncüsü oldu

Santranç'ta Türkiye üçüncüsü oldu

Türkiye Satranç Şampiyonası'da Türkiye 3.cüsü olan Simay Karakılınç, Turhal Kaymakamı Dr. Ahmet Süheyl Üçer' makamında ziyaret etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

19-26 Ocak 2019 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Türkiye Satranç Şampiyonasında 8 yaş kızlar kategorisinde Türkiye 3.cüsü olan Turhal 100. Yıl İlkokulu 3. Sınıf öğrencisi Simay Karakılınç, okul müdürü Ercan Taştan, antrenörü Sefer Karakoç ve velisi Esen Öz Karakılınç ile birlikte Kaymakam Üçer’i makamında ziyaret ettiler.
 
Kaymakam Dr. Ahmet Süheyl Üçer, minik Simay Karakılınç’ı başarısından dolayı tebrik ederek ödüllendirdi. Üçer, ayrıca küçük Simay’ın başarısında emeği olan antrenörü, öğretmenleri, okul idaresi ve ailesini de kutladı.
 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SPOR Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]