• 0

11 Şubat 2019, 12:23 - Anasayfa // Artova Haberi yazdır

Artova Kaymakamı'ndan Şehit ve Gazi ailelerine ziyaret

Artova Kaymakamı'ndan Şehit ve Gazi ailelerine ziyaret

Artova Kaymakamı Mustafa Karali şehit ve gazi ailelerini ziyaret ederek sorunlarını yerinde inceledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Artova Kaymakam Mustafa Karali, beraberindeki İlçe Jandarma Komutanı Cüneyt Okur, İlçe Emniyet Amir Vekili Fatih Kaptan, SYDV Müdürü Murat Süer, Malmüdür Vekili Süleyman Yorulmaz, Yağcımusa Köyünde Şehit Ahmet Solmaz’ın annesi Arife Solmaz’ı Ahmetdanişment Köyünde Gazi babası Duran Şanlı’yı  ve ailelerini ziyaret etti.
 
Ziyarette şehit ve gazilerin sorunlarını yerinde inceleyen Kaymakam Karali, “Vatanları uğruna canlarını hiçe sayan aziz ve kadim insanlarımız, en değerli varlıklarımızdırlar. Şehitlerimize Yüce Mevla’dan rahmet, gazilerimize uzun ömürler, sağlık ve sıhhat dolu bir yaşam diliyorum. Bu aileleri ziyaret etmek, dertlerini ve sorunlarını dinlemek bizlerin görevi olduğu kadar, bizleri mutlu ediyor” dedi.
 
 
Şehit ve gazi aileleri, Kaymakam Karali ve beraberindekilerin ziyaretinden çok mutlu olduklarını dile getirerek, devletin yanlarında olduğunu ve unutulmadıklarından dolayı teşekkürlerini ilettiler.
 
Öte yanda Artova Kaymakamı Mustafa Karali ve beraberindeki heyet bazı aile ziyaretlerinde bulundu. Vatandaşlarımız sorunlarını dinleyerek devletin imkânları doğrultusunda problemlere çözüm üreterek vatandaşlarımıza yardımcı olacağını belirtti.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Artova Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]