• 0

05 Mart 2019, 12:34 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Başkan Eroğlu, yeni projelerini anlattı

Başkan Eroğlu, yeni projelerini anlattı

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, otogar esnafıyla bir araya gelerek projelerini anlattı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, seçim çalışmaları kapsamında Tokat Şehirlerarası Otobüs Terminali esnafı ile bir araya geldi. Başkan Eroğlu, 10 Başlıkta hazırladığı 71 Projeyi gittiği her ortamda anlatarak, Tokat için 5 yıllık süreçte yapılacak çalışmalardan bahsetti.
 
 
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu yaptığı açıklamada, "Son 5 yıldır sizlerin hizmetinde bulunduk. Şehir terminalimize yaz aylarında gelmiş ve tüm Türkiye’ye vurgu yapmıştık. Tokat’ımızdaki tüm şehirlerarası araçlarımızda yabancı menşeili içecekler kullanmama kararı almıştık. Çok güzel bir kampanya yapmıştık. İnşallah daha güzel kampanyalara da bundan sonra imza atarız.İnsanlar belediye başkanından iki şey ister. 1'incisi istediği zaman kapısını çalabilmek, aradığı zaman ulaşmak 2'ncisi ise şehre hizmet etmesidir. Belki bütün siyasetçilerden istenen budur. Elimizden geldiğince hep beraberce bunu yapmaya çalıştık. Geldik, ziyaret ettik, gönül işi yapmaya azami gayret sarf ettik. Hizmet üretmenin, verdiğimiz sözleri tutmanın, yerine getirmenin gayreti içerisinde olduk. Önümüzdeki 5 yılda sizlerin desteği ile bunları yapacağız. Yeterki aşk olsun, yeter ki birlik ve beraberlik olsun" dedi. Otogar esnafının istek ve temennilerini dinleyen Başkan Eroğlu, katılım sağlayan herkese ayrı ayrı teşekkür etti.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat / Merkez - TOKAT-DHA
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]