• 0

07 Mart 2019, 12:39 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Meral Akşener 11 Mart'ta Tokat'ta

Meral Akşener 11 Mart'ta Tokat'ta

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri kapsamından sürdürdüğü seçim gezileri kapsamında 11 Mart 2019 Pazartesi Günü, Tokat, Turhal, Niksar ve Erbaa'da halka hitap edecek.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

İYİ Parti Tokat İl Başkanı Ömer Sağol yaptığı yazılı açıklamada, “Genel Başkanımız Meral Akşehir 11 Mart 2019 Pazartesi günü Tokat ve ilçelerinde halkımızla bir araya gelecektir. Tokat, Turhal, Niksar ve Erbaa’da esnaf gezisi, seçim bürosu açılışı ve mitingler yapacaktır. Saat 13.30’da Tokat Merkez’de olacak olan Sayın Genel Başkanımızın programına tüm halkımız davetlidir” dedi. Ömer Sağol açıklamasını şöyle sürdürdü:
 
ANKETLER MİLLET İTTİFAKINI İŞARET EDİYOR
 
“Ülkeyi ayrıştıranlar, vatandaşlar arasında ayrımcılığı körükleyenler şimdi birlik ve beraberlik naralarıyla oy istiyorlar. Anketler göstermektedir ki, Cumhur ittifakı eriyor, Millet ittifakı büyüyor. Bu durumu izole etmek isteyenler şimdi anketlere güvenmediklerini söylüyorlar. 31 Mart gecesi bu millet, ülkeyi 17 yıldır yanlış yönetenlere gereken cevabı verecektir.”
 
 
ESNAF VE SANATKÂRLIK BİTTİ
 
İşsizliğin boyutunun giderek arttığını, milli gelirdeki dağılımın belirli kesimde toplandığını ifade eden İYİ Parti Tokat İl Başkanı Ömer Sağol, “Türkiye’nin omurgası olan esnaf ve sanatkâr erimiş, sanayici de can çekişir konuma gelmiştir. Kredi paketleri ile esnaf, sanatkâr ve KOBİ’ler kurtarılmak istenilmektedir. Siz üretemezseniz, siz ürettiğinizi satamazsanız sıfır faizli kredi verseniz, ne yazar?” şeklinde konuştu.
 
KÖYLÜ VE ÇİFTÇİNİN ÜRÜNÜ PARA ETMİYOR
 
Köylü ve çiftçinin ürettiği ürünlerin para etmediği, tanzim satış adı altında açılan yerlerin de köylü, çiftçi ve pazar esnafını baltaladığını aktaran Ömer Sağol, “AK Parti, iktidarının son yıllardaki her icraatı, hem hamlesi bir kısır döngüden öteye gitmemektedir. Türkiye’nin dönüşüme ve yenileşmeye ihtiyacı var. Çürümenin olduğu bir yapıdan da bunu bekleyemezseniz. İYİ Parti, Türkiye’nin alternatifi, vatandaşın umududur” diye konuştu.
 
BEYİN GÖÇÜ SÜRÜYOR
 
İşsiz sayısının artmasının ötesinde genç ve eğitimli kesimin iş bulamadığına dikkat çeken Ömer Sağol, “Türkiye yetiştirdiği beyin yurtdışına kaçıyor. Ülkesinde iş ve aş bulamayan bu gençlerin en büyük şikâyetlerinden birisi de iltimas ve adam kayırmacılığıdır. Beyin göçünü durduramıyorsanız, nasıl kalkınacaksınız? AK Parti hamasi nutuklarla oy istemekte, kendisine oy vermeyenleri hainlikle suçlayarak ayakta kalmaya çalışmaktadır. Bu durum da kabul edilemez” diyerek açıklamasını tamamladı.
 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]