• 0

08 Mart 2019, 16:47 - Anasayfa // Niksar Haberi yazdır

Başkan Özdilek, kadınlar gününü kutladı

Başkan Özdilek, kadınlar gününü kutladı

Tokat'ın Niksar ilçesi Belediye Başkanı Özdilek Özcan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Sevgi Evleri Kız Yurdunda çalışan bayanlar ile bir araya geldi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Niksar ilçesi  Belediye Başkanı Özdilek Özcan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Sevgi Evleri Kız Yurdunda çalışan bayanlar ile sabah kahvaltısında bir araya geldi.
 
 
Kadınların tarih boyunca bir yüzüyle rahmet diğer yüzüyle zahmetin sembolü olduğunu belirten Başkan Özdilek, "Kadın merhamettir, kadın medeniyetin ta kendisidir. Nezaket ve zarafetin en iyi temsilcisidir. O halde kısaca diyebiliriz ki kadın hayattır. Yaşamın her alanında başarılarına tanık olunan kadınların aynı zamanda eş ve anne olmanın getirdiği sorumluluklarının gereğini de büyük bir fedakarlıkla yerine getirdiklerini görüyoruz. Niksar Belediyesi olarak son 5 yılda kadınların sorunlarının çözümü noktasında aktif rol aldık. Kadın hemşehrilerimize yönelik çalışmalarımız ve katkılarımız her geçen gün arttı. Kurumumuz bünyesinde uyguladığımız projelerle kadınlarımızın meslek edinmelerine olanak sağlamaya çalıştık. Kadınları toplumsal yaşama dahil eden projeler ürettik. Bu duygu ve düşüncelerle tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlar, aileleri ile birlikte huzurlu bir yaşam sürmelerini dilerim" dedi. 
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Niksar Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]