• 0

09 Mart 2019, 21:54 - Anasayfa // SPOR Haberi yazdır

Spor Tokat Projesi'nin tanıtımı yapıldı

Spor Tokat Projesi'nin tanıtımı yapıldı

Tokat Valiliği tarafından hayata geçirilen Spor Tokat Projesi'nin tanıtımı gerçekleştirildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Valiliği bünyesinde Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde tüm kamu kurumları, belediyeler ve sivil toplum kuruluşları işbirliğinde, 'Sağlık Sporda, Spor Tokat'ta' sloganıyla başlatılan ve Türkiye’ye örnek ve öncü olan Spor Tokat Projesinin tanıtımı yapıldı.
 
Tanıtım programında Tokat semalarında paramotor ile uçuş yapılarak el broşürleri gökyüzünden vatandaşlara atıldı.
 
 
Spor Tokat projesi ile ilgili açıklamalarda bulunan Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, "Spor Tokat'ın ile ilimizin her kademesinde eğitimini sürdüren çocuk ve gençlerimizin yetenek ve istekleri doğrultusunda en az bir spor branşıyla tanışmaları, spor kültürünün tabana yayılmasıyla, ruhen ve bedenen sağlıklı nesiller yetiştirerek, çocuklarımızın ve gençlerimizin sporu bir yaşam felsefesi haline getirmeleri, her türlü bağımlılık ile kötü alışkanlıktan uzak durmaları, obeziteye karşı mücadeleye öncülük edilmesi amaçlanmaktır" dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SPOR Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]