• 0

11 Mart 2019, 15:40 - Anasayfa // Niksar Haberi yazdır

Bozçalı'ya yeni itfaiye aracı

Bozçalı'ya yeni itfaiye aracı

Türkiye Belediyeler Birliği'nden, Bozçalı Belediyesi'ne itfaiye aracı hibe edildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Bozçalı Belediye Başkanı Bolhan Durmuş, “Bozçalı Belediyesi araç filomuza bir adet itfaiye aracı ilavesi yaptık. Başta emeği geçen Tokat Milletvekilimiz Av. Yücel Bulut Beyefendiye, Türkiye Belediyeler Birliği yönetimine ve katkı sağlayan tüm personeline teşekkür ediyorum. Ayrıca Belediyemiz bünyesinde bulunan diğer araçlara göre kontağına en az basılan, en az mesai yapan araç olması dileklerimizle Beldemize hayırlı, uğurlu olsun” dedi.
 
 
İtfaiye aracının bölgeye hayırlı olmasını dileyen Bozçalı Belediye Başkanı Bolkan Durmuş, "Beldemizde ve çevremizde meydana gelebilecek yangınlara bu yeni itfaiye aracımız ile daha hızlı müdahale edebileceğiz. Bozçalı Belediyesi olarak beldemize en güzel hizmetlerin gelmesi için uğraş vermekteyiz. Çaba ve gayretimiz halkımızın verdiği desteler önümüzdeki dönemde de devam edecektir" şeklinde konuştu.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Niksar Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]