• 0

12 Mart 2019, 12:50 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Ömer Sağol'dan Tokat'a teşekkür

Ömer Sağol'dan Tokat'a teşekkür

İYİ Parti Tokat İl Başkanı Ömer Sağol, Tokat ve ilçelerinde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e gösterilen teveccühten dolayı Tokatlılara teşekkür etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat’ın adına yakışır bir misafirperverlikle taraflı tarafsız tüm Tokatlılar tarafından Genel Başkan Meral Akşener’i karşıladığını belirten İYİ Parti Tokat İl Başkanı Ömer Sağol, “Hz. Mevlana, "Tokat'a gitmek gerek, çünkü Tokat'ta insan ve iklim mutedil" der ve Tokatlılara övgülerde bulunur. Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendi, Turhal, Tokat, Erbaa ve Niksar’da bir dizi program gerçekleştirdi. Bu programlar esnasında hemşerilerimiz büyük bir alicenaplıkla Genel Başkanımıza teveccüh göstermişler, programlarına iştirak etmişlerdir. Gerek açılışlarda, gerekse ziyaretlerde insanlarımızın gözlerinden okunan iyi niyetleri, yüzlerine akseden güler yüzlülük Tokat’ı ve Tokatlıları bir kez daha zirveye taşımıştır” dedi. Sağol açıklamasını şöyle sürdürdü:
 
SESSİZ YIĞINLARI CESUR SESİ
 
“Turhal’da seçim koordinasyon merkezi önünde toplanan vatandaşlarımız partimize olan ilgisini göstermiş, Genel Başkanımız Meral Akşener de otobüsten halkımıza hitap etmiştir. Meral Akşener Hanımefendi her zamanki gibi sessiz yığınların gür ve cesur sesi olmuştur. Tokat’ta miting programı olmaması rağmen miting havasında geçen etkinlikler gerçekleştirdik. Yine Niksar ve Erbaa ilçelerindeki programlarımız da mükemmel geçti. Tokatlılar en güzel hizmete layıktır. Yerel yönetimleri aldığımızda halkımıza şeffaf, hesap verilebilir bir anlayışla çalışmalar gerçekleştireceğiz. Tüm Tokatlılara canı gönülden teşekkürü bir borç bilirim.”
 
EMNİYET GÜÇLERİNE TEŞEKKÜR
 
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Tokat programı kapsamında güvenlik tedbirlerini eksiksiz alan, büyük kolaylıklar sağlayan Tokat Valiliğine, Tokat İl Emniyet müdürüne, güvenlik şube müdürlüğüne, Jandarmaya ve katkı sunan kamu görevlilerine teşekkür eden Ömer Sağol, emeği geçen herkese teşekkür etti.
 
Türkiye’nin ve Tokat’ın 31 Mart 2019 akşamı İYİ sonuçlarla seçimden çıkacağını sözlerine ekleyen Ömer Sağol, “Etkinliklerimizde bulunan CHP Tokat Milletvekili Kadım Durmaz’a, CHP il, ilçe, gençlik ve örgütlerine ayrıca şükranlarımı sunuyorum. Türkiye yeniden bir diriliş gerçekleştiriyor. Bunu hep birlikte yaşıyoruz. İYİ Parti, Tokat’a, Türkiye’ye İYİ geldi” diyerek açıklamasını tamamladı.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]