• 0

13 Mart 2019, 23:05 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Spor Tokat değerlendirme toplantısı yapıldı

Spor Tokat değerlendirme toplantısı yapıldı

Spor Tokat değerlendirme toplantısı Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında yapıldı. Toplantıya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar ve Spor Tokat Yürütme Kurulu katıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda, Spor Tokat’ın başladığı ilk toplantıdan Spor Tokat’ın paydaşı olan kurum ve sivil toplum kuruluşları bilgilendirme toplantısına, Spor Tokat yürütme kurulu toplantılarından Spor Tokat beden eğitimi öğretmenleri ile toplantıya, Spor Tokat faaliyetlerinden Spor Tokat spor malzemelerinin il genelinde dağıtımlarına kadar geçen sürecin gözden geçirilmesi ile başlayan toplantıda Spor Tokat’ın hedefleri, uygulama aşamaları, Spor Tokat organizasyon şeması, Tokat tesis envanteri, Spor Tokat öğrenci ve eğitici sayıları, Spor Tokat branş grafiği ve görseller üzerinden Spor Tokat branş etkinlikleri ele alınarak değerlendirildi.
 
Spor Tokat kapsamında yapılan çalışmaların önemine değinerek Türkiye’ye örnek olacağını ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, çalışmalara aşkla, şevkle, yılmadan, yılgınlık göstermeden devam edileceğini, eksikliklerin bir plan dahilinde giderilmeye çalışılacağını kaydetti.
 
 
Spor Tokat ile güzel ve değerli işlerin ortaya konulduğunu ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, Spor Tokat’ın yürütülmesinde başta Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü olmak üzere tüm kurumlarda ve kuruluşlarda emeği geçen ve destek veren herkese teşekkür etti.
 
Toplantıya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar ve Spor Tokat Yürütme Kurulu katıldı.
  
SPOR TOKAT

“Tokat Spor” Projesi'nin Amacı

Spor Tokat projesi ile İlimiz merkez, ilçe, belde ve köylerimizde eğitim öğretim gören çocuklarımızın ve gençlerimizin yetenek ve istekleri doğrultusunda en az bir spor branşıyla tanışmaları, spor kültürünün tabana yayılması, sporu hayatlarında bir yaşam felsefesi haline getirmeleri, her türlü kötü alışkanlıktan uzak durmaları, sağlıklı yaşamı ön plana çıkarmaları, sağlıklı nesiller yetiştirilmesi, obezite ve bağımlılığa karşı mücadeleye öncülük edilmesi amaçlanmaktır.
 
“Tokat Spor” Projesi'nin Hedefi

Valiliğimiz himayesinde başta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz olmak üzere, ilimizdeki tüm kamu kurum ve kuruluşlar ile güç birliği yaparak, bir program dahilinde her tür ve kademedeki okullarda eğitimlerine devam eden öğrencilerimizin spor yapmalarına olanak sağlamak, Ruhen ve bedenen sağlıklı nesiller yetiştirmek, özgüveni yüksek, ülkesini ve milletini seven, topluma faydalı nesiller yetiştirmek ve ayrıca sporda yetenekli çocuklarımızın keşfedilerek ilimiz ve ülke sporuna kazandırılması hedeflenmektedir.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]