• 0

14 Mart 2019, 14:03 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Yücel Bulut Şenyurt'u coşturdu

Yücel Bulut Şenyurt'u coşturdu

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, seçim kampanyası dahilinde geldiği Şenyurt'ta MHP Belediye Başkan Adayı Muammer Bay için oy istedi, ana diyarı hemşerileri ile hasretlik giderdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Şenyurt’ta büyük bir coşku ile karşılanan MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut “Şükürler olsun kavuşturana. Şükürler olsun bu hasreti bitirene. Şükürler olsun Şenyurt’taki bu coşkuya. Büyüdüğümüz topraklara kavuşmak mümkün oldu. Tekrar kavuşmak nasip oldu. Bu topraklara yeniden ayak basmak nasip oldu” dedi.
 
AYRIM YAPMADAN SEVDİK
 
Annesinin Şenyurtlu olduğunu aktaran Yücel Bulut, “Bu can bu bedende oldukça bu büyüdüğümüz, terbiyemizi aldığımız Şenyurt’a en güzel hizmetleri yapacağız. Biz Asarcığı ayrı sevdik, Ortaköyü ayrı sevdik, Karaevli’yi ayrı sevdik, Üçügöze’yi ayrı sevdik. Lazını ayrı sevdik, Kürdünü ayrı sevdik, Çerkezini ayrı sevdik, Türk’ünü ayrı sevdik. Tek birini diğerinden ayırmadan sevdik” ifadelerini kullandı.
 
OYUMUZU ARTIRARAK SEÇİLDİK
 
Kazova’nın bereketli topraklarına değinen MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, “Kazova’nın ortasındaki Şenyurt’un bir parçası olmaktan kıvançlıyım. 24 Haziran seçimlerinde cumhur ittifakının ayrılmaz bir parçası olarak bir Şenyurtlu olarak milletvekili adayı gösterildim. Birçoğu yaygara kopardılar. Dediler ki, seçilemez, milletvekili olamaz. MHP Tokat’tan milletvekili çıkaramaz, dediler. Nerede bir Şenyurtlu varsa bizim için oy toplamaya çalıştı. Bütün ezberleri bozduk. 64 bin oy alarak, oyumuzu artırarak Tokat’tan milletvekili seçildim” şeklinde konuştu.
 
 
CUMHURBAŞKANIMIZA SAHİP ÇIKTINIZ
 
Şenyurtlulara vefa borcunun olduğunu kaydeden Yücel Bulut, “Şenyurt’un her evladının derdini derdim bildim. Sizlere ayrıca bir teşekkür borcum var. Bu teşekkür borcum kendimle ilgili değil. Şükürler olsun ki, cumhur ittifakının bir milletvekili adayı olarak gelip kendimi değil, bir başkasını anlattım. Genel başkanımdan bir talimat aldım. Bu cumhur ittifakını kurdu ve milletimizin geleceği ve istikbali için bir tavır koydu. Şenyurtlu devletimizin yayında abideleşti. Bizim cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır, dediniz. Bu topraklara yerleştiğiniz günden beri bir ve bütün oldunuz. Bu sancağın altında tek vücut oldunuz. Cumhurbaşkanımızın yanında durdunuz. Teşekkürüm bunun içindir. Biz MHP’liyiz. Biz MHP’li olarak Cumhurbaşkanımızı destekledik ve Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında durmaya devam edeceğiz” dedi. Bulut konuşmasını şöyle sürdürdü:
 
ÖTEKİLEŞTİRME YOK
 
“Bu topraklarda bizim sesimize kulak vermeyen, bizim ortaya koyduğumuz politikaları eksik bulan ne kadar hemşerimiz varsa yine biriz ve beraberiz. Bizim siyasetimizde husumet yok, hakaret yok, ötekileştirme yok. Anadolu’nun tertemiz yüreklerini birbirine düşürecek bir alçaklık içerisinde değiliz. Bu toprakların insanlarının en büyük gücünün aynı kıbleye dönmek olduğunu, aynı doğrularda birleşmek olduğunu biliyoruz.
 
KİMSEYE KIRILMIYORUZ
 
Düğünümüz bir, cenazemiz bir, acımız bir, gözyaşımız bir, geleceğimiz bir. Bunu siyaset uğruna tartışmaya açacak değiliz. Kucaklaşarak sevgi ve muhabbetle hareket edeceğiz, birilerini ötekileştirecek değiliz. Şahsıma ne demiş olursanız olun bizden yana hakkımız helal olsun. Hesaplaşma siyaseti yapmıyoruz. Kimseye kırılmıyor, kimseye küsmüyoruz.

Bu memleket ve millet ne zaman dara düşmüşse, işte o gün abide gibi yükselen, hiçbir şey beklemeyen MHP’nin varlığını görüyorsunuz. Şenyurtlu güzel hemşerilerime diyorum ki, bu parti sizin yabancı olduğunuz bir parti değildir. MHP bir gönül dergâhıdır, kapısı bu milletin her evladına açıktır. Adayımız Muammer Bay’a sahip çıkın.”
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]