• 0

21 Mart 2019, 13:01 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Hasret bitiyor, Devlet Bahçeli 21 Mart'ta Tokat'ta

Hasret bitiyor, Devlet Bahçeli 21 Mart'ta Tokat'ta

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 31 Mart 2019 yerel seçimleri kapsamında 21 Mart 2019 Perşembe günü Tokat'ta halkla buluşacak.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin Tokat’a gelmesi ile dengelerin değişeceğini, MHP’li adayların ciddi bir başarı kazanacağını kaydeden MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı Mustafa İpek, “Türkmen Beyimizi Tokat hasretle, heyecanla bekliyor” dedi.
 
TÜRKİYE’Yİ AYAKTA TUTTU
 
Devlet Bahçeli’nin Türkiye’nin istikrarında her daim ön planda olduğunu ifade eden Mustafa İpek, “Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin siyaset modeli bireysel varoluş içinde milli sorumluluk esasına dayanır.  Türkiye’nin bekası, Türk milletinin varlığı onun için ilk hedeftir. Liderimiz Bahçeli, milletine karşı hizmet anlayışını bireysel bir sorumluluk duygusuyla karşılayan ama bu duygunun izahını çağlar içinden akıp gelen Türk'e has bağımsızlık anlayışıyla referanslayan bir felsefeye sahiptir. Başbuğ Türkeş’ten sonra devraldığı Genel Başkanlık koltuğunda gösterdiği dirayet, Türkiye’yi ayakta tutmuştur. Bunun örneğini en son 15 Temmuz hain darbe girişiminde gördük” dedi.
 

MİLLETİNE SIRTINI DÖNMEYEN

Tokatlının MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli özlediğini, taraflı tarafsız herkesin bunu söylediğini sözlerine ekleyen MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı Mustafa İpek, “Devlet Bahçeli erdemle bilgiyi, sorumlulukla bağımsızlık esasını terkip eden tek siyasetçidir. Dürüst siyaset bedeli ne olursa olsun halkın hakkı olan siyasettir. Milletine yalan söylemeyen, milletine sırtını dönmeyen, bir devlet adamıdır. İnanıyorum ki, bu seçimde Bahçeli’nin ortaya koyduğu siyasetin karşılığı MHP alacaktır” şeklinde konuştu.

OĞUZ KAĞAN’DAN SULTAN ALPARSLAN’A
 
MHP'nin, milli bir perspektiften politikalar üreterek, Türk milletine hizmet etmek ve "güçlü devlet, mutlu millet" hedefine ulaşmak amacıyla kurulduğunu anlatan Mustafa İpek, ülkücülerin fikir ve heyecan kaynağının, Türk milletini tarih boyu yaşatan Oğuz Kağan'dan Sultan Alparslan'a, Ertuğrul Gazi'den Mustafa Kemal'e, Yusuf Has Hacib'ten Ziya Gökalp'e, Alparslan Türkeş'ten Bahçeli'ye aktarılan milli ruh olduğunu belirtti.

TEŞEKKÜR EDİYORUZ
 
Devlet Bahçeli'nin, Başbuğ Alparslan Türkeş'ten devraldığı bayrağı aynı heyecanla, inançla ve akılla, milliyetçi çizgisinden zerre taviz vermeden taşımaya devam ettirdiğini vurgulayan MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı İpek, kendilerine bu onuru yaşatan MHP liderine de teşekkür etti.

İLKELİ SİYASET

Bahçeli'nin liderliğindeki MHP'nin, yıllardır Türkiye'nin en hayati meselelerinde tıkanıklığa ve krizlere fırsat vermeyerek, çözümler üreterek Türk milletine hizmet ettiğini hatırlatan İpek, MHP’lilerin ilkeli siyaset anlayışının, Türk siyasetine gerçek anlamda seviye getirdiğini bildirdi.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]