• 0

16 Mart 2019, 12:28 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Başkan Eroğlu, 'Biz eserlerimizle konuşuyoruz'

Başkan Eroğlu, 'Biz eserlerimizle konuşuyoruz'

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat halkının 5 yılda yaptıkları hizmetleri gördüğünü ifade ederek, ''Biz eserlerimizle konuşuyoruz, hayal değil gerçekleri anlatıyoruz" dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Sanayi sitesinde esnaflarla bir araya gelen Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu'na AK Parti İl Başkanı Metin Polat ile AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Öztürk eşlik etti.
 
 
Kahvaltı sonrasında açıklamalarda bulunan Başkan Eroğlu, hizmet üreterek şehre değer kattıklarını ifade ederek, ''31 Mart'ta bir seçime gidiyoruz. Sizler size hizmet edecek insanı seçeceksiniz. Belediye Başkanı; gidip derdinizi anlatacağınız, sokağınızdaki caddenizdeki işlemleri çözmeye, şehri büyütmeye, rahatlıkla kapısını çalıp, telefonla rahatça ulaşabileceğiniz biridir. Bu şehrin evladıyız, burada doğduk, burada büyük bundan sonra da burada yaşamaya devam edeceğiz. Şehrin neye ihtiyacı varsa hepsini biliyoruz. Bu dönem için 71 Proje hazırladık, geçtiğimiz dönem için de 61 Proje sözü vermiştik 91 proje gerçekleştirdik.Hizmet ürettik, şehrimize değer kattık. Hiçbir adayı eleştirmek istemiyorum ama baktığımızda hiçbirinin projesi yok. Kimsenin şu şehre dair bir düşüncesi yok. Tokat büyüyor, gelişiyor, 22 bin nüfus artışı oldu. 7 tane yeni fabrika açıldı. Organize sanayi bölgesinde çalışan sayısı arttı. 1100 tane yeni işyeri açıldı. Turist sayısı 185 bine çıkmış. Bunlar yetmez diyoruz, daha büyütmek daha da geliştirmek istiyoruz. Mesele çalışmak, bu şehre değer vermek. Sizler arif insanlarsınız, her şeyi görüyorsunuz. İyi bir değerlendirme yapın. İçinizden, kalbinizden, gönlünüzden ne geliyorsa ona oy verin'' dedi.
 
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]