• 0

20 Mart 2019, 20:24 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Başkan Eroğlu, esnaflarla bir araya geldi

Başkan Eroğlu, esnaflarla bir araya geldi

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu traktör galerici esnaflarıyla bir araya geldi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretleri yapmaya devam ediyor. Traktör galerici esnaflarıyla buluşan Başkan Eroğlu, vaat ettiği 71 proje içerisinde yer alan Traktör Galericiler Sitesi projesinin yanı sıra 5 yıl içinde yapılan hizmet ve projelerinden bahsetti.
 
 
Başkan Eroğlu, ''5 yılda Tokat’ta birçok şeyi birlikte başardık. Hamd olsun bunların meyvelerini almaya başladık. Tokat’ın gelişmesi için tarım, hayvancılık ve turizm alanlarında kendimize hedefler koymuştuk. Bugün bunların karşılığını almaya başladık. Son bir yılda Tokat’a gelen konaklamalı turist sayısı 56 bin kişi artmış. Buna günü birlik gelenleri eklemiyoruz. Bu da düşünüldüğü zaman artık Tokat’ta bacasız fabrika tütmeye başladı diyebiliriz. Yaklaşık 6-7 ay önce bana demiştiniz ki; Biz Türkiye’de sayılı illerden birisiyiz. Tokat’a dışardan para gelmesi katkı gelmesi konusunda desteğimiz oluyor ve bunu daha da geliştirmek istiyoruz. En azından derli toplu olalım bir beraberce katkı sağlamak için bir site oluşturalım demiştiniz. Şimdi biz de sizden aldığımız cesaretle, öngörüyle açıkladığımız projelerimiz arasına Traktör Galericileri Sitesi projemizi ekledik. Allah hayırlı eylesin. Bizim yer arayışlarımız başladı. Birlikte ve beraberce bunu konuşmalıyız. Kaç tane galericimiz var, buna destek nasıl olacak bunları da seçim sonrasında birlikte ve beraberce değerlendireceğiz'' dedi.

DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]