• 0

27 Mart 2019, 11:25 - Anasayfa // SAĞLIK Haberi yazdır

Sıtkı Aslanhan Tokatlılarla buluştu

Sıtkı Aslanhan Tokatlılarla buluştu

Sağlık-Sen Tokat Şube Başkanlığı'nca düzenlenen programda Eğitimci yazar Sıtkı ASLANHAN Tokat halkıyla buluştu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

“BİLİNÇLİ AİLE BİLİNÇLİ TOPLUM” 
 
Sağlıksen Genel Başkanı Semih DURMUŞ, Genel Bşk Yrd Mahmut Faruk DOĞAN, Belediye Başkanı Eyüp EROĞLU, Amasya, Çorum, Kayseri, Ordu, Samsun, Sivas, Yozgat Sağlıksen şube başkanları, Memursene bağlı sendika şube başkanları, daire müdür ve amirlerinin katıldığı programa Tokat halkı yoğun ilgi gösterdi.
 
Açılış konuşmasını yapan Tokat Şube başkanı Suat MANTAR “Çalışanlarımızın ölü ve sosyal hakları için mücadele etmek olan sendikamızın sivil toplum örgütü olarak sosyal sorumluluklarımızın olduğunun farkındayız. Bu nedenle Toplumu bilinçlendirmek, onlara bir nebze olsun katkı sağlamak amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu bağlamda Eğitimci-yazar Sıtkı ASLANHAN Hocamızı Tokat halkı ile buluşturuyoruz.” dedi.
 
 
Selamlama konuşması yapan Tokat Belediye Başkanı Av.eyüp EROĞLU geçmişimizde ve geleceğimizde büyük önem arz eden Aile yapısının korunmasının önemli olduğunu, bu vesileyle programı düzenleyen Sağlıksen teşkilatına teşekkürlerini iletti.

Sağlıksen Genel Başkanı Semih DURMUŞ “ Toplum bilinçlenmesi, gelişmişliği, birlikteliği Aileden başlar. Bu nedenle geleceğimizin teminatı çocukların yetiştirilmesinde Ailelerin bilinçlendirilmesi önemlidir.  Ne yazık ki Çalışma düzeni içerisinde en çok mağdur olan, büyük sıkıntılar çeken sağlık çalışanı ailelerdir. Sağlık çalışanı Aile yapısını bozan uygulamalar biran önce çözüme kavuşturulmalıdır.” dedi.
 
Daha sonra sunumunu yapan SITKI ASLANHAN proğram sonunda dinleyenlerden büyük alkış aldı. Katılımcıların büyük memnuniyet içinde ayrıldığı proğram sonunda Sıtkı ASLANHAN kitaplarını imzaladı.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SAĞLIK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.076 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]