• 0

30 Mart 2019, 12:51 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Yarıcı'dan seçim teşekkürü

Yarıcı'dan seçim teşekkürü

İYİ Parti Tokat Belediye Başkan Adayı Hüseyin Yarıcı, seçimin sürecinde kendilerine destek veren, çalışmalarına yardımcı olan, seçim çalışmaları sırasında kendilerine tahammül gösteren herkese teşekkür etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Seçimlerin demokrasinin bayramı, düğünü olduğunu ifade eden İYİ Parti Tokat Belediye Başkan Adayı Hüseyin Yarıcı, “Bu bayram gününü, düğün gününü bir bütünleşme, bir değişme, bir diriliş olarak Tokat’ta hep birlikte yaşayalım. İYİ Parti’ye, İYİ’liğe, İYİ Yönetime Evet diyelim. Evet, demokratik bir cumhuriyetin erdemi, halkı, bütün renkleriyle, sesleriyle ve iradesiyle, siyasi iktidarın bir parçası hâline getirmektir. En net şekliyle, seçimler bu sürecin başladığı ve kesintiye uğratılmaksızın devam etmesi gereken tek yöntemdir. 31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçim sürecinde İYİ Parti, şahsımıza Tokat Belediye Başkan Adaylığına layık gördü. Biz verilen bu görevi süreç içerisinde en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştık” dedi.
 
HELALLİK DİLİYORUZ
 
Seçim süreci boyunca kimseyi kırmamaya özen gösterdiklerini, bu süreçte ister istemez çevreye karşı bazı yanlışlarının olabileceğinin altını çizen Hüseyin Yarıcı, “Esnaf ziyaretleri sırasında bizi bağırlarına basan esnaf ve sanatkârlarımıza, evleri açan ailelere, işletmelerinin kapılarını açan işyeri sahiplerine, resmi işyerlerinde bize kendimizi ifade etmemizi sağlayanlara, tüm bunları yaparken destek olan kamu görevlilerine ayrı ayrı teşekkürü bir borç bilirim. Bayramlar, düğünler bazen gürültücü olabiliyor, farkında olmadan kalbini kırdığımız, bize teveccüh eden fakat ihmal ettiğimiz insanlar olabiliyor. Bu süreçte rahatsızlık verdiğimiz, kalbini kırdığımız, zorluk verdiğimiz, ihmal ettiğimiz kim varsa herkesten helallik diliyoruz” diye konuştu.
 
GELECEK İÇİN OY İSTİYORUZ
 
Oy verme zamanının geldiğini ifade eden İYİ Pati Tokat Belediye Başkan Adayı Hüseyin Yarıcı, ”Tokat’ın geleceği için tüm Tokatlılardan oy istiyoruz. Her bir hemşerimizin oyunu emanetimiz olarak görüyoruz. Seçildiğimizde görev yaptığımız sürece bu bereketli topraklar, bu tertemiz hava, su kaynaklarımız bize emanet olacaktır. Emanetini gözümüz gibi koruyacak ve gelecek yeni nesillere teslim edeceğiz” şeklinde konuştu.
 
YENİ BİR DİRİLİŞ, YENİ BİR HEYECAN
 
Her bir yeniliğin, değişimin yeni bir heyecan ve dinamizm anlamına geldiğine işaret eden Hüseyin Yarıcı, “Tüm bu gerekçelerle İYİ bir yönetim için İYİ Partiye yetki verilmesini istiyoruz” diyerek açıklamasını tamamladı.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]