• 0

03 Nisan 2019, 04:35 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Başkan Eroğlu yeni dönem mesaisine başladı

Başkan Eroğlu yeni dönem mesaisine başladı

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ikinci dönemin ilk gününde mesai arkadaşları tarafından karşılanarak göreve başladı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçiminde tekrar Belediye başkanı olarak seçilen Eyüp Eroğlu mesaisinin ilk gününde sevenleri ve dostları ile birlikte Ali Paşa Camisinde sabah namazını kıldı. Sonrasında Tokat’ın manevi büyüklerinden Şeyh-i Şirvani Hazretlerinin Türbesini ziyaret etti. Burada ülke ve şehir ile ilgili hayır duaları edildi.
 
 
Başkan Eroğlu, ''Dün itibariyle hem Türkiye'mizde hem de Tokat'ımızda yerel seçimleri icra ettik. Tokat’ta değerli hemşehrilerimiz bizlere teveccühlerini gösterdiler. Ben her zaman söyledim, Tokat vefa şehridir, Tokat’ın insanları vefalıdır. Kendi için ter dökeni asla yalnız bırakmaz. Hamd olsun, tam da bu tecelli etti. Tokat halkı, onlarla olan güzel münasebetimizi ve yapmış olduğumuz o güzel hizmetlerin karşılığında bizleri yeniden bu göreve layık gördü. Tokat’ta her 2 kişiden birinin oyunu alarak bir 5 sene için daha yola revan olduk. Her zaman söylüyoruz biz emanetçiyiz, asıl sahibi sizlersiniz. Mühür de, yetki de sizin dedik. Tabi bizler de sorumluluğumuzun farkındayız. Zira 5 yılda elde ettiğimiz tecrübeler, bir taraftan Tokat’ın ihtiyacı olan konular, bu şehre yapılması gereken eserler notlarımızda, hem de gönlümüzde yer alıyor'' dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]