• 0

09 Nisan 2019, 14:28 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Vali Balcı'ya 'Polis Haftası' ziyareti

Vali Balcı'ya 'Polis Haftası' ziyareti

Tokat Valisi Ozan Balcı, 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle Tokat İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu ve polisleri makamında kabul etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 174'üncü yıl dönümünü kutlayan Vali Ozan Balcı, mesai mefhumu gözetmeksizin, özveri ile çalışan tüm Emniyet Teşkilatı mensuplarına görevlerinde başarılar diledi. Güvenlik güçlerinin halkın can, mal ve namusunun korunmasında, korunmasında verdikleri mücadelede anlamlı ve önemli görevlerde çalıştıklarını söyleyen Vali Balcı, "Gerektiği zaman canınız pahasına bu görevleri yapıyorsunuz. Bunlar önemli görevler, fedakarlık isteyen görevler. Türk milleti de sizin bu fedakarlığınızı, gayretlerinizi biliyor. Duaları sizlerle. Polisi gördüğünde vatandaşımız kendisine güvenecek, kendisine saygı duyacak ve kendisini sevecektir. Bu üç unsur çok önemli. Sonuçta siz halkımızın bağrından çıkan insanlarsınız ve onlara en yakın olan insanlarsınız. Onlarda sizi bağırlarına basıyorlar. Ben bu duygu ve düşüncelerle yaptığınız görevi çok önemsiyorum. Devletimiz, milletimiz için çok anlamlı görevler yapıyorsunuz. Allah sizlere kaza bela vermesin, güç kuvvet versin. Milletimizin ve bizlerin duaları sizlerle. Hayırlı görevler diliyorum" dedi.
 
 
Ziyaret sırasında İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu Polis Haftası etkinlikleri hakkında Vali Ozan Balcı'ya bilgi verdi. İl Emniyet Teşkilatı olarak, vatandaşlara en iyi hizmeti vermek için gayret ettiklerini belirten Topaloğlu, teşkilatın üstlendiği görevlerin yerine getirilmesi için verdiği maddi, manevi destek için Vali Ozan Balcı'ya teşekkür etti.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]