• 0

10 Nisan 2019, 19:26 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Ergül'den, Polis Teşkilatı'nın 174.yılı münasebetiyle kutlama mesajı

Ergül'den, Polis Teşkilatı'nın 174.yılı münasebetiyle kutlama mesajı

Anadolu Basın Yayın Birliği Genel Başkanı Salih Ergül, Polis Teşkilatının 174.yılı münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

"Toplumda, huzur ve güven ortamının tesis edilmesinin yanı sıra, kamu düzeninin korunması, asayişin sağlanması, suç işlenmesinde önleyici tedbirlerin alınması ve olayların aydınlatılarak faillerin adalete teslim edilmesi polislerimiz tarafından gerçekleştirilen önemli görevler arasındadır.
 
1845 yılında kurulan ve bugüne kadar güvenlik ve düzeni sağlamakla görevli polis teşkilatı, çok zor çalışma koşullarına rağmen gurur kaynağımız olmuştur. Fedakârca hizmet veren polis teşkilatımız, milletimizin kendisine olan güveni ve sevgisini arkasına alarak, takdire şayan başarılar elde etmiştir.
 
Bütün memurlar, günde 8 saat çalışırken, ülkemizde gece ve gündüz büyük bir özveri ile çalışan polisimizin günde 15-16 saat çalıştıkları bilinmektedir.
 
Bu şartlar göz önünde bulundurularak özlük hakları iyileştirilmelidir.
 
Bu günlerinde hükümetimizin güvenlik güçlerimizin motivasyonunu daha da ileri seviyeye ulaştırmak için bir müjdesi mutlaka olmalıdır.
 
Emniyet teşkilatımızın 174’üncü kuruluş yıl dönümünde şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yâd ediyoruz..” dedi.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]