• 0

11 Nisan 2019, 15:11 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Öğretmen ve öğrenci velilerinden Kızılay'a kan bağışı

Öğretmen ve öğrenci velilerinden Kızılay'a kan bağışı

Tokat'ta TOKİ İlköğretim Okulu'nda görevli öğretmen ve öğrenci velileri Kızılay'a kan bağışı yaptı

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Türk Kızılayı tarafından başlatılan kan bağışı kampanyasına destek vermek için TOKİ İlköğretim Okulu yönetimi tarafından organize edilen etkinlikte öğretmen, görevli personel ve öğrenci velileri Kızılay’dan gelen mobil kan bağışı aracı ile kan vermek isteyen gönüllülerden kan alındı.
 
 
Okuldaki öğretmenlerin ilgi gösterdiği etkinliğe velilerin yoğun ilgi gösterdi. Yapılan organizasyonda öğrenciler Kızılay çalışanları tarafından “Kızılay, Kan Bağışı ve Gönüllülük” ile ilgili kavramlar konusunda bilgilendirilerek, bu tarz sosyal sorumluluk faaliyetlerinin ne kadar önemli olduğu belirtildi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]