• 0

12 Nisan 2019, 14:10 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Tokat'ta İl Kordinasyon toplantısı yapıldı

Tokat'ta İl Kordinasyon toplantısı yapıldı

Tokat'ta İl Koordinasyon Kurulu ikinci dönem Nisan ayı toplantısı Tokat Valisi Ozan Balcı başkanlığında yapıldı. Vali Balcı, 2019 yılı yatırım programında il genelinde 486 kamu yatırım projesinin yer aldığını söyledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

İl Koordinasyon Kurulu ikinci dönem Nisan ayı toplantısı Tokat Valiliği toplantı salonunda yapıldı. Tokat Valisi Ozan Balcı başkanlığında yapılan toplantıda il genelinde uygulanmakta olan projelerin toplam değerinin 4 milyar 768 milyon 198 bin 717 TL olduğunu kaydeden Vali Balcı, bu projeler için 2019 yılında tahsis edilen ödenek miktarının 854 milyon 632 bin 466 TL olduğunu ve 2019 yılı içerisinde bu ödeneğin 113 milyon 766 bin 591 TL’lik kısmı kullanıldığını söyledi. 2019 yılı yatırım programında ulaştırma ve haberleşme, tarım, diğer kamu hizmetleri, enerji ve eğitim sektörlerine ağırlık verildiğini kaydeden Vali Balcı devam eden projelerin son durumu hakkında bilgi verdi.
 
 
'2023 PROJELERİNİ BİRLİKTE YÜRÜTECEĞİZ'
 
2023 Tokat Vizyonu Projelerinin kaymakam ve daire müdürleri ile birlikte yürütüleceğine dikkat çeken Vali Ozan Balcı, ilçelerde kaymakamların yürüteceği projelerde Belediye Başkanlarının Kaymakamlara ve projelere destek olmasını istedi. Vali Ozan Balcı, ''Siz benim ekip arkadaşlarımsınız. Bizlere çok önemli görevler düşüyor. Hep birlikte memleketimiz için milletimiz için ve Tokatımız için çalışacağız" diye konuştu.
 
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]