• 0

13 Nisan 2019, 13:36 - Anasayfa // Artova Haberi yazdır

Artova Meslek Yüksekokulu Çağrı Merkezi teknik gezi düzenledi

Artova Meslek Yüksekokulu Çağrı Merkezi teknik gezi düzenledi

Artova Meslek Yüksekokulu Çağrı Merkezi Hizmetleri Programında eğitim alan öğrencilere derslerde öğrendikleri teorik bilginin sektörde nasıl uygulandığını gözlemleyebilmeleri amacıyla teknik gezi düzenledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

9 Nisan tarihinde düzenlenen teknik gezi kapsamında 73 ülkede 120.000 çalışanı ile dijital dönüşümde dünya lideri olan ATOS Müşteri Hizmetleri A.Ş.’nin Ordu şubesi gezildi.

Çağrı Merkezi Programı Öğretim Görevlileri Aslı Öztürk Terzi, Hıdır Polat ve Mehmet Carlık tarafından düzenlenen teknik gezide program öğrencileri ATOS Operasyon Süpervizörü Tolga Yoldaş tarafından karşılandılar.
 
Çağrı Merkezi Hizmetleri Programı öğrencilerinin, sektörü tanımaları, çağrı merkezlerinin işleyiş sistemlerini görmeleri ve sektör ile üniversite işbirliğinin temellerinin atılmasının hedeflendiği teknik gezide, Data Yönetimi Uzmanı Caner Yeşilyurt, Kalite Güvence Uzmanı Gizem Nur Boğukoğlu, Satış Koçu Selma Yüksel, Takım Liderleri Zülal Yılmaz, Mesutcan Çabuk, Sinem Özyurt, Banu Polat, Erkan Erdem ve Operasyon Süpervizörü Tolga YOLDAŞ tarafından eğitim verildi.
 
 
İlk olarak çağrı merkezlerinin mimarisi ve teknolojik altyapıları, farklı çalışma yöntemleri sunan çağrı merkezi çözümleri örneklendirilerek öğrencilerle paylaşıldı.  Daha sonra öğrencilere farklı hizmet üreten firmalara ait çağrı merkezi lokasyonları gezdirildi. Son olarak soru-cevap etkinliği düzenlendi ve bu yıl mezun olacak öğrencilerin iş başvuruları alındı.
 
Çağrı merkezi hizmetlerinin nitelikli elemana duyduğu ihtiyacı dile getiren firma yetkilileri mesleki alana dair bilgisi ve yeteneği olan kişilerle çalışmak istediklerini, işe alım süreçlerinde Artova Meslek Yüksekokulu öğrencilerine bilgi vereceklerini ve mezun olduklarında onlarla çalışmak istediklerini belirtti.
 
Teknik geziden sorumlu Öğr. Gör. Aslı Öztürk Terzi, “kurum ve kuruluşların çağrı merkezlerinin önemine olan farkındalığı artarken buna paralel olarak çağrı merkezi alanında istenilen nitelikte insan kaynağının yetiştirilebilmesine duyulan ihtiyaçta artmaktadır. Bu kapsamda öğrencilerimize sektörü tanıtmak çağrı merkezi sektörünün ve çağrı merkezi hizmetleri alanında eğitim alan öğrencilerimizin ortak çalışmalar yapmasını sağlamak için teknik geziler düzenlemekteyiz” dedi.
 
Teknik gezi tamamlandıktan sonra öğrenciler, Ordu’nun tarihi ve kültürel yerlerini gezdi.




Tokat Haber 60




YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Artova Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]