• 0

20 Nisan 2019, 02:04 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

MHP'li Yücel Bulut, 'Ayrıştıran değil birleştiren olacağız'

MHP'li Yücel Bulut, 'Ayrıştıran değil birleştiren olacağız'

MHP'li Yücel Bulut'tan önemli açıklamalar... MHP'nin 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Tokat'ta önemli bir başarı kazandığını ifade eden MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, 'MHP olarak bağımsız ve güçlü Türkiye için her türlü fedakârlığı şimdiye kadar yaptık, şimdiden sonra da yapmaya devam edeceğiz. Bizim önceliğimiz her zaman ülkemiz ve insanımız olmuştur. Seçimde bize destek veren, oy veren, güler yüz gösteren, bize tahammül eden herkese sonsuz teşekkürler ediyorum' dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Seçimin geride kaldığını, seçim heyecanı içerisinde yapılan hataların unutulması gerektiğini belirten MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, “Seçim döneminde bilmeden, farkında olmadan herhangi bir vatandaşı, bir hemşerimizi üzmüş isek özür dileriz. Haklarını helal etsinler. Bizim hakkımız var ise o da helal olsun. Gün kucaklaşma günüdür. Gün bu bayrak için, bu ülke için mücadele etme günüdür. Bizim hoş karşılamayacağımız kişiler de vardır. Bayrağımıza, devletimize, vatanımıza milli ve manevi değerlerimize, Türk Milletine ihanetini- düşmanlığını gördüğümüz kim olursa olsun hoş karşılamayacağız, karşılarında duracağız. Vatanı ve milleti kucaklayan herkesle kardeş ve dost olmaya şeref sözü veriyoruz. Şehit kanıyla yoğrulmuş bu ülkeyi seven, onun için çalışan herkesi arkadaş, dost ve kardeş olarak görüyoruz” diye konuştu.
 
 
EFORUMUZU İNSANLARIMIZ İÇİN HARCAYACAĞIZ
 
Türkiye’nin kalkınması, Tokat’ın hak ettiği yere gelmesi için canla başla çalıştıklarını anlatan Yücel Bulut, “Son yıllarda artan işsizlik sorunu ile karşı karşıya bulunuyoruz. İşsizliğin çözüldüğü, yoksulluğun ortadan kaldırıldığı, gelir dağılımının adaletli bir noktaya geldiği bir Türkiye için gayret ediyoruz. Belediyelerimiz bu konuda üzerlerine düşen görevleri de en iyi şekilde yapacaktır. Biz seçim öncesinde üreten bir belediyecilik anlayışını hayata geçireceğimizi söylemiştir. Şimdi tüm eforumuzu şehirlerimizi güzelleştirmek, insanlarımızı aş ve iş sahibi yapmak için harcayacağız” ifadelerini kullandı.
 
TÜRKİYE BİR UMUTTUR
 
Güçlü bir Türkiye’nin Türk İslam âlemi için bir zorunluluk olduğunu kaydeden Yücel Bulut, “Türkiye yüzyıllarda esaret altında kalıp, yurtlarını terk etmek zorunda kalan kardeşlerimizin sığında bir ülke olmuştur. Kardeş olup kucaklaştığımızda güçlü ve kadir Türkiye Cumhuriyetinin Türk ve İslam dünyasına umut olmaya devam edeceğiz. Güçlü Türkiye sadece bizlerin değil, insanlığın umududur. Birbirine üstünlük yarışında olma değil, kardeşçe kucaklaşmanın ve yaklaşımın değer kazandıracağını, bizi güçlü kılacağını biliyoruz” şeklinde konuştu. Bulut açıklamasını şöyle sürdürdü:
 
KARDEŞLİK EN BÜYÜK KAZANCIMIZDIR
 
“Bağımsız ve güçlü bir Türkiye isteyen herkes bu ülkeye sahip çıkmak zorundadır. Bizler ayrıştıranı değil, birleştiren, çekiştiren değil kucaklayan, fitne ve fesat üreteni değil, birlik ve beraberliği, kardeşliği tesis eden olduk ve almaya devam edeceğiz. İnsanlarımız arasında kaynaşmayı, dayanışmaya sağlayacak, soğuklukları, kırgınlıkları ortadan kaldıracak tavır ve davranışlar içerisinde olacağız.”
 
RAMAZAN AYI BİR BÜYÜK BİR ŞANS
 
Yaklaşan ramazan ayına da dikkat çeken MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, “Ramazan ayına sayılı günler kaldı. Rahmet ayı Ramazan birbirimize kenetlenme açısından hepimiz için bir şanstır. Ramazan ayı yoğun çalışma ortamına dalan, sıkıntılardan bunalan insanlarımızın, anne babalarını, akrabalarını, dostlarını arama, hal hatır sorma açısından bir fırsattır. Hayatın maddi tarafının yoğun bir şekilde yaşandığı günümüz dünyasında, bu günler, dini ve milli bayramlar hayatın manevi yönünün hatırlandığı günlerdir. Ramazan ayının kendisi rahmet ve sevgi ayı olduğu gibi, geceleri de ayrı güzellikleri bünyesinde taşıyor. Kendimize örnek aldığımız anne babalarımız, atalarımız, bu günlerde imkânları ölçüsünde fakirleri, yetimleri, öksüzleri, kimsesizleri, yolda kalmışları sevindirmişler, onların ihtiyaçlarını gidermişlerdir. İhtiyaç sahipleri için hazırlanan nafakalıklar kapıların önüne konulur ve kapı çalınır, kapı açılmadan da oradan gidilirdi. Kimden geldiği bilinmeyen bu yardım paketleri böylece alanların gönüllerinin kırılmasını engellerdi. Bu ramazan ayında da aynı hassasiyet içerisinde olmamız gerekiyor” diyerek açıklamasını tamamladı.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]