• 0

22 Nisan 2019, 21:11 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Tokat'ta İl Genel Meclis Başkanlığı seçimi yapıldı

Tokat'ta İl Genel Meclis Başkanlığı seçimi yapıldı

Tokat'ta 31 Mart Yerel Seçimlerin ardından İl Genel Meclis üyeleri ilk toplantısını yaptı. Toplantıda İl Genel Meclis Başkanlığına Erol Duyum seçildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

31 Mart Yerel Seçimlerin ardından 20 AK Parti, 12 Milliyetçi Hareket Partisi, 7 Cumhuriyet Halk Partisi ve 1 Büyük Birlik  Partisi'nden seçilen İl Genel Meclis üyesi ilk toplantılarını yaptı. İlk toplantıda başkan seçimi yapıldı. İl Genel Meclis Başkanlığına AK parti Grubu Erol Duyum'u aday gösterdi. Tek liste ile seçime giren Dyum, 40 üyenin tamamının oyunu alarak yeni dönemde İl Genel Meclisi başkanlığına seçildi.
 
 
Geçmiş dönemlerde olduğu gibi yeni dönemde de halka en iyi hizmeti götürmenin gayretinde olacaklarını ifade eden İl Genel Meclis Başkanı Erol Duyum  "Rabbim yeni meclisin hayırlı hizmet yapmasını nasip etsin inşallah. Bizler İl Genel Meclis üyeleri olarak hizmetleri ilimizin en ücra köşesine kadar ulaştırmanın gayretinde olacağız. Birlik ve beraberlik içerisinde bu hizmetleri yapacağız" diye konuştu.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]