• 0

10 Mayıs 2019, 19:39 - Anasayfa // Artova Haberi yazdır

Artova'da 'Tokat' toplantıları

Artova'da 'Tokat' toplantıları

Artova Kaymakamlığında Tokat'a yönelik hazırlanan projeler değerlendirildi ve atılacak adımlar ele alındı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

‘Eğitim Tokat, Sosyal Destek Hızır Tokat, Spor Tokat’ projeleri kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda, İlçe Kaymakamı Mustafa Karali başkanlığında projeler kapsamında bulunan kurum personellerinin katılımıyla değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
 
EĞİTİM TOKAT PROJESİ
 
Tokat Valiliği koordinesinde, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen proje doğrultusunda çağın ve geleceğin becerileriyle donanmış ve bu donanımı insanlık hayrına sarf edebilen, bilime sevdalı, kültüre meraklı ve duyarlı, nitelikli, ahlaklı bireyler yetiştirmek amacı ile “Eğitim Tokat” üst başlığında 22 proje uygulanmaktadır.
 
 
Sosyal Destek Hızır Tokat
 
Valiliğin koordinesinde, Tokatta bulunan şehit yakınları, gaziler ve çocukları ile ihtiyaç sahibi dezavantajlı gruplar başta olmak üzere vatandaşlara Devletin şefkat elinin her zaman üzerlerinde olduğunun hissettirilmesi, yalnız olmadıklarının bilincinde olarak hayatlarını idame ettirmeleri ve var ise ihtiyaç ve sorunlarının giderilmesine yönelik olarak hayata geçirilen “Sosyal Destek Hızır Tokat" projesi hassasiyetle sürdürülüyor.
 
“Tokat Spor” Projesi'nin Amacı
 
Spor Tokat projesi ile Tokat merkez, ilçe, belde ve köylerimizde eğitim öğretim gören çocukların ve gençlerin yetenek ve istekleri doğrultusunda en az bir spor branşıyla tanışmaları, spor kültürünün tabana yayılması, sporu hayatlarında bir yaşam felsefesi haline getirmeleri, her türlü kötü alışkanlıktan uzak durmaları, sağlıklı yaşamı ön plana çıkarmaları, sağlıklı nesiller yetiştirilmesi, obezite ve bağımlılığa karşı mücadeleye öncülük edilmesi amaçlanmaktır.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Artova Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]