• 0

10 Mayıs 2019, 22:51 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Tokat'a Z-Kütüphaneler geliyor

Tokat'a Z-Kütüphaneler geliyor

Tokat'ın milli eğitimle ilgili yatırımlarının ele alındığı toplantıda Z-Kütüphanelerinin yapımı ele alındı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Valilik toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali, İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Gökçe ve ilgililer katıldı.

Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürlüğü deprem güçlendirme çalışmaları ve Z-Kütüphane yapımı için yapılacak yatırımlar ve çalışmalar görüşüldü.
 
 
“Tokat İçin Z Kütüphaneler Öncelikli”
 
2023 Vizyonu Projeleri kapsamında sürdürülen Eğitim Tokat başlığı altında hayata geçirilecek olan Z-Kütüphane konusunu önemsediğini belirten Vali Dr. Ozan Balcı, ” Tokat’ı nitelikli kitaplara kavuşturmak ve çocuklarımıza kitap okuma kültürünü kazandırmak için Z-Kütüphane konusu bizler için çok önemli. Bu kapsamda yapılacak olan çalışmalarda hassasiyet bekliyorum. Z-Kütüphane yapımı yanında tasarım ve bilgi beceri atölyeleri yapımı için de bir plan ve program dâhilinde bir an önce çalışmaların başlamasını istiyorum. En yakın zamanda çocuklarımız ve ilimiz için büyük bir önem taşıyan Z-Kütüphanelerin yapımının tamamlanmasını istiyorum” dedi.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]