• 0

19 Mayıs 2019, 19:52 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Tokat'ta 4 bin kişi iftar programında buluştu

Tokat'ta 4 bin kişi iftar programında buluştu

Tokat'ta Başkent Tokatlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen iftar programında 4 bin kişi aynı anda orucunu açtı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Başkent Tokatlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından Eski Niksar Yolu üzerinde bulunan kapalı pazar yerinde düzenlenen iftar programına 4 bin kişi katıldı. İftar programı öncesinde vatandaşları selamlayan  Başkent Tokatlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Dernek yönetimi katılım sağlayan herkesle tek tek görüşerek, Ramazan ayını tebrik etti.
 
 
Bu yıl ilkini gerçekleştirdikleri söylen dernek ikinci başkanı Hasan Hüseyin Koç, "Ramazan ayının mübarek ikliminde bu akşam burada iftar sofrasında bizleri buluşturan Allah’a hamd ediyorum. İftar programımıza teşriflerinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Çok kıymetli hemşehrilerim, Tokatlı sanayici, iş adamı, bürokrat ve hemşehrilerimizin tanışma ve kaynaşmalarını sağlamak, ortak ekonomik, sosyal hak ve menfaatlerini korumak ve geliştirmek, yardımlaşmayı artırmak, hayatın zorluklarına karşı dayanışmamızı güçlendirmek için bu çatı altında toplandık. Gönül birliğimiz güç birliğimiz olsun. Sevgili hemşehrilerim el ele verelim, gücümüz, aklımız, yüreğimiz bir olsun, iri olsun, diri olsun. On beşliler şehri Tokat, Türkiye’ye damgasını vursun. Hepinizi saygıyla selamlıyorum'' dedi.
 
 
Konuşmasının ardından ezanın okunmasıyla vatandaşlar oruçlarını açtı.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]