• 0

22 Mayıs 2019, 06:55 - Anasayfa // SAĞLIK Haberi yazdır

Yine, yeniden, Sağlık-Sen... Yetki emin ellerde...

Yine, yeniden, Sağlık-Sen... Yetki emin ellerde...

Sağlık-Sen Tokat'ta yeniden yetkili sendika olmuştur. Sağlık-Sen Şube Başkanı Suat Mantar yapmış olduğu açıklamasında 'Sağlık-Sen Şube Başkanlığımız toplam 3501 üye ile en yakın rakibimize 3,5 kat fark atarak yine ve yeniden yetkili sendika olmayı başardı.'

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Emaneti Bizlere Veren Değerli Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz. Ne Aldatan nede Aldatılan olduk günübirlik değil Kalıcı Sendikacılık yaptık. Sadece Nisan Mayıs Aylarında Sahada olmadık. Tüm Anlarda çalışanlarımızla birlikte, omuz omuza vererek Emanet Bilinciyle mücadelemizi sürdürdük.
 
Önceki dönemlerde de olduğu gibi; Yeniden aldığımız bu yetkiyi tüm sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının menfaatine kullanacağımızı ifade etmek isterim. Sağlık-Sen olarak gücümüz; bize duyulan bu güveni ve desteği gösteren üyelerimizdir. Bizlere bu desteği esirgemeyerek yanımızda yer alan, gösterdikleri teveccühten ötürü tüm üyelerimize teşekkürlerimizi şahsım, sendikam, yönetim kurulum adına ifade etmekten onur ve gurur duyarım. Sorumluğumuzun farkındayız. Bize olan güveni boşa çıkarmadık, çıkarmayacağız. Dikleşmeden dik durduk, dik durmaya devam edeceğiz. Genel Yetkimizin ilimize, sendikamıza ve üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum.
 
 
Sağlık-Sen özelde; üyelerinin ortak ekonomik, sosyal, kültürel, özlük, mesleki, hak ve menfaatlerini korumayı ve geliştirmeyi genelde ise; ülkemizde cereyan eden her türlü haksızlık ve hukuksuzluğa karşı çıkmayı temel amaç sayar. STK olarak Dünya mazlumlarının sesi olmayı kendine görev edinmiş, Bu amaçların gerçekleştirilmesinde insan haklarına ve Anayasaya dayanan demokratik, sosyal adalet ve hukuk devleti anlayışı içinde çalışır.” dedi.
 
EMANETİNİZ EMİN ELLERDE

#BİZBÜYÜKBİRAİLEYİZ.......
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SAĞLIK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]