• 0

25 Mayıs 2019, 00:08 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Tokat'ta bayram trafiği tedbirleri görüşüldü

Tokat'ta bayram trafiği tedbirleri görüşüldü

Tokat'ta Ramazan Bayramı'da alınacak trafik tedbirleri ile ilgili toplu taşıma yapan firma temsilcileri ile bir araya gelerek bilgilendirme toplantısı yapıldı. Vali Ozan Balcı, trafik denetlemelerinin devam edeceğini ve havadan drone ile denetimler yapılacağını söyledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Valisi Ozan Balcı başkanlığında düzenlenen toplantı ile Ramazan Bayramında alınacak trafik tedbirleri değerlendirildi. Valilik toplantı salonunda düzenlenen toplantıda Ramazan Bayramında şehirlerarası ve il sınırları içerisinde yolcu taşımacılığı yapan otobüslerin karışmış olduğu kazaları önlemek, can ve mal kayıplarını asgariye indirmek amacıyla kentte faaliyet gösteren firma temsilcileri ile il sınırları içerisinde taşımacılık yapan kooperatif başkanlarına yönelik bilgilendirme yapıldı.
 
Toplantıya katılanlara uyarılarda bulunan Vali Ozan Balcı, "Ramazan Bayramı yaklaşıyor. Siz ve sizlerin taşıdığı yolcular bizim için çok önemli. Sizlerin işlerini kolaylaştırmak istiyoruz. Sizleri seviyoruz, hizmetlerinizi önemsiyoruz. Sizin işiniz zor. Alın teri ile gece gündüz çalışıyorsunuz. Bizim işimiz de sizlerin işlerini kolaylaştırmak ve kuralların uygulanmasını sağlamak" dedi.
 
 
Kentte, Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü, Erbaa Bölge Trafik Denetleme İstasyonu, Niksar Bölge Trafik Denetleme İstasyon ve Turhal Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliklerinin de güzergahlarında bayram tatili boyunca 31 Mayıs-10 Haziran tarihleri arasında havadan drone ile denetimler yapacağı açıklandı.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]