• 0

26 Mayıs 2019, 05:49 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Tokat'ta OSB müteşebbis heyeti toplandı

Tokat'ta OSB müteşebbis heyeti toplandı

Tokat Organize Sanayi Bölgesi(OSB) Müteşebbis Heyeti toplantısı Vali Ozan Balcı başkanlığında yapıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda OSB'nin üretim durumundaki artış ve azalışlar, yatırım çalışmaları, fabrika sayısı ve istihdamın arttırılması için planlanan çalışmalar, işletmelerin faaliyet durumları değerlendirildi. Toplantıya Vali Ozan Balcı, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Çelik, İl Genel Meclis Başkanı Erol Duyum ve OSB müteşebbis heyeti katıldı.
 
 
OSB’de üretim arttırmak ve yatırımcıları çekmek için gerekli çalışmaların yapılmasının önemini belirten Vali Ozan Balcı, ''Milletimizi zenginleştirmek bizim ilk görevlerimizdendir. Tokat insanının aşına, işine katkı sağlayacak her işe varım. İşçi ve üretim arttırılacak ise yapılacak çalışmalara tam destek vereceğim. Tokat’a artı değer katan her işi destekleyeceğimi belirtmek isterim. Tokat’ın esnafının, işçisinin, çiftçisinin cebine para girmesi lazım. Bu yüzden bizim onlar için daha fazla olanak yaratmamız ve onları yüreklendirecek çalışmalar sunmamız gerekiyor. Üretenin yanındayız, sanayici ve Tokatlı vatandaşlarımızın dostuyuz. Fabrika kuracak olanların her zaman tam destekçisi olacağız. Tokat OSB oldukça önemlidir. Alın teri ve emeği ile yükseldi. Tokat’ın geleceğini ilgilendiren her şey bizleri de ilgilendirir. 1500 istihdamı hedefliyoruz'' dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]