• 0

29 Mayıs 2019, 22:35 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Tokat'ta kadınlar için açık havada kurs etkinliği

Tokat'ta kadınlar için açık havada kurs etkinliği

Tokat Belediyesi Hanımelleri ve Mahalle Konaklarında yürütülen kurslara katılan kadınlar, açık havada ders etkinliği yaptı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Belediyesi Behzat Hanımeli, Gülbahar Hatun Hanımeli, TOKİ Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezlerinde kurslara katılan kadınlar, Kanal Tokat’ta, açık havada ders yaptı. Etkinliğe 200’e yakın kursiyer katıldı.
 
 
Etkinlik hakkında bilgi veren Gülbahar Hatun Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezi Müdürü Arzu Arslan, ''Bugün biz Tokat Belediyesi TOKMEK kursları tüm birimlerimiz olarak 7’den 77’ye tüm hanımlarımızla açık hava ders etkinliği yaptık. Türkiye genelinde, okullarda yapılan açık havada ders etkinliklerini bizler de yetişkinler olarak yapmak istedik. Kursiyerlerimiz de bu durumdan çok memnun oldu. Açık havada nakışlar işliyorlar, filografiler yapıyorlar, resim yapıyorlar, müzik yapıyorlar. Okuma yazma kursumuz bile şu an burada derslerine devam ediyor. Ayrıca spor ve kitap okuma derslerimiz de açık havada devam ediyor. Bugün burada akşama kadar derslerimizi yapacağız. Katılım çok güzel, hanımlardan da güzel bir geri dönüş aldık. Öğrenmenin hayat boyu devam ettiği düşüncesiyle yetişkin eğitiminin de önemli olduğunu bilerek çalışmalarımıza devam edeceğiz. İlerleyen dönemlerde de açık havada ders etkinliklerimize devam edeceğiz'' dedi.
 
DHA-Genel - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.070 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]