• 0

01 Haziran 2019, 04:37 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Tokat'ta çocuklar iftar çadırında oruç açtı

Tokat'ta çocuklar iftar çadırında oruç açtı

Tokat'ta 600 Evler Mahallesi muhtarlığı tarafından düzenlenen iftar programında mahalle sakinleri, çocuklarla birlikte iftar çadırında oruç açtı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

600 Evler Mahallesi Muhtarı Mücahit Duran tarafından çocukların toplum içerisine alışması, toplumda yer edinmeleri ve öz güvenlerini geliştirmek amacıyla belediyeye ait iftar çadırında program düzenlendi.
 
 
Duran, “600 Evler Mahallesi Muhtarlığı olarak, belediyemizin desteği ile 300 çocuğumuzun katıldığı "arkadaşımla birlikte iftar" programımızı en güzel şekilde gerçekleştirdik. Buradaki amacımız; çocukların kaynaşmasını, toplum içinde yer edinmelerini, özgüvenlerini geliştirmeyi sağlamak ve dimağlarında 'biz çocukken Ramazanlar' diye başlayan cümleler oluşturmaktı. Mahalle muhtarlığı olarak birlik ve beraberliği üst seviyelere taşımak ve çocuklarımızın daha sosyal, yaratıcı birer bireyler olmasını sağlamak için bu türlü organizasyonlarımız devam edecek'' dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]