• 0

05 Haziran 2019, 11:47 - Anasayfa // Niksar Haberi yazdır

Niksar'da çocuklara 'bayram şekeri' sürprizi

Niksar'da çocuklara 'bayram şekeri' sürprizi

Tokat'ın Niksar ilçe Belediyesi, Ramazan Bayramında çocuklara bayram sürprizi yaparak kentte belirledikleri bazı noktalardaki billboardları çubuklu şekerle donattı. Bilbordlardaki şekerleri gören çocuklar mutluluk yaşadı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

İlçe merkezinde Niksar Belediyesi, bilbordlara çubuklu  şeker yerleştirerek çocuklara bayram sürprizi hazırladı. Bayram sabahı, 'Çocuklar bayram şekeriniz belediyemizden' yazılı afiş ve çubuklu şekerlerle donatılan bilbordlardaki şekerleri alan çocuklar mutluluk yaşadı.
 

"BAYRAM ÇOCUKLAR İÇİN DAHA ANLAMLI OLUYOR"

Bayramda çocukları sevindirmenin onların mutluluğuna mutluluk kattığını söyleyen Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, "Bayram çocuklar için çok daha anlamlı oluyor. Onları sevindirmek, mutlu etmek, gönüllerini hoş tutmak, biz büyüklerin görevi. Ramazan Bayramında özellikle şeker ve tatlı geleneksel olarak çok tüketiliyor. Çocuklar da tatlıyı çok seviyor. Biz de billboardlara 'Şekerler Belediyemizden' diye afişler yaptırdık. Gelen geçen çocuklar yararlansın diye şekerler astırdık. Buradan alıp mutlu olmalarını arzuladık. Çocukları sevindirmek, büyükleri ziyaret ederek gönüllerini almak demek. Allah, sağlık, sıhhat ve afiyet içerisinde nice bayramlara kavuştursun" dedi.
 
DHA-Genel - Türkiye-Tokat / Niksar
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Niksar Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]