• 0

12 Haziran 2019, 21:35 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Dönerci Dayı'nın açılışını Ali Çelik yaptı

Dönerci Dayı'nın açılışını Ali Çelik yaptı

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Dr. Ali Çelik, yeni faaliyete başlayan Dönerci Dayı işletmesinin açılışını yaptı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Dr. Ali Çelik ve Meclis Başkanı Dursun Sansar, Niksar Yolu Kavşağında faaliyetine başlayan Dönerci Dayı isimli firmanın açılışını gerçekleştirdi. Dr. Ali Çelik, açılışta yaptığı konuşmada firmaya bol kazançlı, bereketli işler diledi.
 
 
TOKAT KEBABI TOKAT’INDIR
 
Öte yandan Tokat Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yapılan açıklamada, “Coğrafi İşaret Tescili yapılmış Tokat Kebabı’nın Sivas Kebabı olarak bilinçli bir şekilde ve tahrik içeren tanıtımının yapılıyor olmasına derin bir üzüntü ile şahitlik etmiş bulunmaktayız” ifadeleri kullanıldı. Açıklamada şu bilgilere yer verildi: “Sivas Valiliği tarafından da bu şekilde yapılan paylaşım sonrasında Tokatlı Basın Mensupları ve halkımız hemen inisiyatif alarak harekete geçmiş ve valilik tarafından yapılan paylaşım kaldırılmıştır. Sehven yapıldığını düşündüğününüz bu paylaşımı; Tokatlı hemşerilerimizi ‘ağır tahrik içerir’ ifadesiyle üzen artçı paylaşımlar da Sivas-Tokat kardeşliğine ne yazık ki gölge düşüren talihsiz paylaşımlar olarak tarihe geçmiştir. Tokat TSO olarak talihsiz paylaşımların kaldırılmasına vesile olan ve mücadele gösteren başta gazeteci arkadaşlarımız olmak üzere duyarlı halkımıza teşekkür ediyoruz. Konuyu hassasiyet ile yakından takip etmekte olduğumuzu ve gereken adımları atacağımızı kamuoyuna saygı ile bildiririz.”
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]