• 0

17 Haziran 2019, 20:55 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

KARSAD, Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği'ni kahvaltıda ağırladı

KARSAD, Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği'ni kahvaltıda ağırladı

Kocaeli Karamürsel Kayacık Mahallesi İnönü Caddesi No.60 da faaliyet gösteren Karamürsel Su Altı Sporları Kulübü ve Derneği(KARSAD), Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği(TYGD)'nin Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri olan Almanya, Azerbeycan ile Türkiye nin 7 bölgesinden gazetecileri kahvaltıda ağırladı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Su altına gönül vermiş tecrübeli ekibi ile birlikte çok sayıda dalgıç yetiştiren ve yetiştirmeye devam eden Türkiye nin dalgıç okullarının en popüleri ve 1.sırasında olan KARSAD, Karamürsel Su Altı Sporları Kulübü ve Derneği Başkanı Zeki Şirinoğlu ve ekibi TYGD-Türkiye Yerel Gazeteciler Derneğinin Genel Merkez Yönetim Kurulunu kahvaltıda ağırladı.
 
 
KARSAD, Karamürsel Su Altı Sporları Kulübü ve Derneği Başkanı Zeki Şirinoğlu “ Türkiye nin her yerinden dalgıç olmak için gelenlere en uygun fiyatlarla tecrübeli eğitim veriyoruz. Karamürsel Merkezli KARSAD artık Türkiye nin en kaliteli dalgıç okulu olmuştur. TYGD- Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri olan Almanya, Azerbeycan ile Türkiye nin 7 bölgesinden gelen gazetecileri Karamürsel ilçemizde ki KARSAD da kahvaltıda ağırlamaktan ben ve ekibim büyük mutluluk duyduk. TYGD-Türkiye Yerel Gazeteciler Derneğine başarılar dileriz. Kocaeli nin Karamürsel ilçesine hoş geldiniz” dedi.
 
TYGD-Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Genel Başkanı Kenan Akçahanoğlu, TYGD-Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Kocaeli İl Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Öz ile diğer gazeteciler, KARSAD – Karamürsel Su Altı Sporları Kulübü ve Derneği nin çalışmalarını yerinden incelediler. Dalgıç olmak isteyenlere de adres olarak KARSAD ı tavsiye ettiler.
 
TYGD-Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Genel Başkanı Kenan Akçahanoğlu ile TYGD-Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Kocaeli İl Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Öz, KARSAD-Karamürsel Su Altı Sporları Derneği ve Kulübü Başkanı Zeki Şirinoğlu ile ekibine başarılar temennilerinde bulundular.
 
TYGD-Türkiye Yerel Gazeteciler Derneğinin Temsilcilerinden Yasemin Kalkan, KARSAD dalgıç eğitmeni Serdar Avcı nezaretinde denize dalarak su altında çekimler yaptılar.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]