• 0

17 Haziran 2019, 20:57 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği 6. yaş gününü kutlandı

Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği 6. yaş gününü kutlandı

2013 Yılında Ankara'da kurulan Türkiye Yerel Gazeteciler Derneğinin 6. Yaş Günü Karamürsel İlçesinde Saklı Cafe-Bistro da geniş katılım ile kutlandı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

TYGD-Türkiye Yerel Gazeteciler Derneğinin Kocaeli- Karamürsel ilçesinde gerçekleştirilen Marmara Bölge Toplantısının ardından Türkiye nin her yerinden Karamürsel ilçesine gelen gazetecilere, TYGD –Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Kocaeli İl Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Öz ve eşi Figen Keskin Öz tarafından akşam yemeği verildi.
 
Akşam yemeğinin ardından sürpriz doğum günü partisi hazırlayan Öz ailesi, TYGD-Türkiye Yerel Gazeteciler Derneğinin 6. Yaş Gününü gazeteciler ile birlikte kutladılar.
 
 
TYGD-Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Genel Başkanı Kenan Akçahanoğlu,Başkan Vekili Ragıp Lapçin ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri Öz ailesine ev sahipliğinden dolayı teşekkür ettiler.
 
Saklı Cafe-Bistro da gerçekleşen akşam yemeği ve doğum günü partisinde güzel hizmetlerinden dolayı Saklı Cafe ve Bistro Sahibi Fehmi Aslan ile çalışanlarına TYGD-Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Genel Başkanı Kenan Akçahanoğlu,Başkan Vekili Ragıp Lapçin ile Kocaeli İl Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Öz tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.
 
TYGD-Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Kocaeli İl Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Öz” başta eşim Figen Keskin Öz olmak üzere Kocaeli il yönetimimizden Vedat Taştekin,Soner Gülezer ile Ahmet Uzun arkadaşlarımızın emekleri büyüktür bu yüzden İl yönetimindeki arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ederim” açıklamasında bulundu.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]