• 0

05 Temmuz 2019, 17:18 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Huzur toplantılarında, mahalle sakinlerinin şikayetleri dinleniyor

Huzur toplantılarında, mahalle sakinlerinin şikayetleri dinleniyor

Tokat İl Emniyet Müdürlüğünün başlattığı mahalle toplantılarının 7'ncisi Gezirlik ve Yeşilova Mahallelerinde yapıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat İl Emniyet Müdürlüğünce, il merkezi polis sorumluluk bölgesinde bulunan 42 mahallede başlatılan “Huzur Toplantısı” devam ediyor. Kamu düzeni ve güven ortamının korunması, vatandaşların huzur ve güven içerisinde yaşamalarının sağlanması, sunulan güvenlik çalışmalarının etkinliğinin artırılması, sorunların çözümü noktasında vatandaşların talep ve önerilerinin doğrudan öğrenilmesi amacıyla başlatılan toplantılar Gezirlik ve Yeşilova mahalleleri ile devam etti. İki mahallenin muhtarının da hazır bulunduğu toplantı Gezirlik Camisi önünde mahalle sakinlerinin katılımıyla yapıldı. Tokat İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu ekibiyle birlikte toplantıda hazır bulundu.
 
 
Mahalle sakinlerinin şikayetleri genellikle trafik ile ilgili konularda oldu. Özellikle drift atanlar konusunda gelen bir şikayeti değerlendiren Emniyet Müdürü Topaloğlu bu konudaki hassasiyetini hatırlatarak konuyla ilgilenilmesi talimatı verdi. Ayrıca vatandaşın huzurunu bozucu her türlü durumda vatandaşın mutlaka 155’i araması için mahalle sakinlerine uyarıda bulundu. 

DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]