• 0

08 Temmuz 2019, 13:19 - Anasayfa // Turhal Haberi yazdır

Turhal Belediyesi'nde ilaçlama çalışmaları devam ediyor

Turhal Belediyesi'nde ilaçlama çalışmaları devam ediyor

Tokat'ın Turhal ilçesinde belediye ekiplerince ilçe genelinde mahalle ve sokaklarda haşerelere karşı ilaçlamasına devam ediyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Turhal Belediyesi’ne bağlı ekipler yaz dönemi nedeniyle ilçe genelinde karasinek ve sivrisinek larvalarına karşı ilaçlama çalışmalarına devam ediyor. İlçe genelinde tüm mahalle ve sokaklar uçan ve yürüyen haşerelere karşı etkin bir biçimde ilaçlanıyor.
 
 
Gece ve gündüz olamak üzere 2 vardiya şeklinde ilaçlama çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler, "İlçemizde bulunan park ve yeşil alanlarda, haşere ve böceklere karşı ilaçlama çalışmaları yapılırken, belediyemize gelen talepler doğrultusunda ilaçlama çalışmamız aralıksız devam ediyor. Ayrıca ilçemizde bulunan dere, kanal, çöplük alanları, gübrelik alanlar ve ahırlarda düzenli olarak belli periyotlarda ilaçlama çalışması yapılmaktadır" dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Turhal Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]