• 0

08 Temmuz 2019, 20:23 - Anasayfa // Erbaa Haberi yazdır

Tekel ambarlarının mülkiyeti Erbaa Belediyesi'ne geçti

Tekel ambarlarının mülkiyeti Erbaa Belediyesi'ne geçti

Tokat'ın Erbaa ilçesinde, hazineye ait olan eski tekel ambarların mülkiyeti Erbaa Belediyesi'ne geçti. Erbaa Belediye Başkanı Karagöl, "Projelerimizi hızlı bir şekilde hayata geçirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz" dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Erbaa ilçesinde, Erek Mahallesi sınırları içerisindeki 75 bin 300 metrekarelik alana sahip eski Tekel ambarları, Erbaa Belediyesi'ne geçti. Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, Erbaa Tapu Sicil Müdürlüğü'nde ambarlarının bulunduğu alanın tapu devir teslimini yaptı.
 
 
Devir teslim sonrasında açıklamada bulunan Başkan Karagöl, "Uzun zamandır devam eden tapu devir çalışmalarımız nihayet sonuçlandı. Projelerimizin hızlı bir şekilde hayata geçmesi için çalışma arkadaşlarımız gayretli bir şekilde bu işin takibini yaparak ilgili kurumlar ile iletişime geçerek mülkiyeti hazineye ait olan 75 bin 300 metre kare alanı belediyemize kazandırdık. Bu süreçte emeği geçen başta çalışma arkadaşlarıma, ilgili kurumlardaki yetkili birim amirlerine ve herkese çok teşekkür ederim" dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Erbaa Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]