• 0

22 Temmuz 2019, 14:18 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Başkan Özcan, 'Tüm renklerimizle büyük bir aileyiz'

Başkan Özcan, 'Tüm renklerimizle büyük bir aileyiz'

Tokat'ın Niksar ilçesinde, 4'ncü Niksar-Korgan Kültürleri Buluşması etkinlği düzenlendi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Niksar Belediyesi, Korgan Belediyesi ile birlikte Niksar Korganlılar Derneği'nin öncülüğünde bu yıl 4'ncüsü yapılan Niksar-Korgan Kültürleri Buluşması etkinliği düzenlendi.
 
Çamiçi Yaylasındaki etkinliğe AK Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, Milliyetçi Hareket Partisi Tokat Milletvekili Yücel Bulut,  Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan ve vatandaşlar katıldı.
 
 
Korgan ve Niksar'ın  bağları kuvvetli olan iki kardeş ilçe olduklarını ifade eden Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, "İlçemizde yaşayan binlerce Korganlı hemşehrimiz bulunmaktadır. Bizler tüm renklerimizle birlikte büyük bir Niksar ailesiyiz. İnşallah bu ailemizin birlikteliği kıyamet sabahına kadar sürecektir. Etkinliğimize katılarak bizleri onurlandıran tüm hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum" dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]