• 0

26 Temmuz 2019, 14:26 - Anasayfa // EKONOMİ Haberi yazdır

TSO Başkanı Çelik, 'Meslek liseleri şehrin kalkınmasına katkı sunacak'

TSO Başkanı Çelik, 'Meslek liseleri şehrin kalkınmasına katkı sunacak'

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu başkanı Ali Çelik ve Tokat Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (TESOB) başkanı Fehmi Çankaya, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali'yi makamında ziyaret etti. TSO Başkanı Ali Çelik, meslek liselerinin şehrin kalkınmasına katkı sunacağını söyledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

TSO Başkanı Ali Çelik, TESOB Başkanı Fehmi Çankaya Tokat İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali'yi makamında ziyaret etti. TSO Başkanı Ali Çelik, meslek liselerinin tölyeleri ve laboratuvarlarının yenilenmesi için Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı'na laboratuvar projesi hazırlayacaklarını ifade ederek, "İş dünyası, STK'lar ve bürokrasi; hep birlikte eğitim de dahil her türlü sorunumuzu birlikte çözmenin gayreti içerisinde olacağız. Bu amaçla bugün Milli Eğitim Müdürümüzle bir araya geldik. Bunları tartıştık konuştuk. İnşallah gelecekte bunun son derece olumlu sonuçlarını göreceğiz. Şehrimiz bundan istifade edecek, kalkınmasını hızlı bir şekilde devam ettirecek"diye konuştu.
 
 
İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Ülkemizdeki nitelikli eleman açığını giderebilmek amacıyla ticaretin ve sanayinin içerisinde olan, iş dünyasının beklentilerini karşılayacak nitelikli ara eleman yetiştirilmesi hususunda Odalar Borsalar Birliği'nin paydaşlarıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. İnşallah kısa sürede başarılı sonuçlar elde etmeyi amaçlıyoruz." dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer EKONOMİ Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.096 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]